• Informacje na temat:

  telewizja pokazała

Artykuły na temat: telewizja pokazała
 • Joanna Krupa pokazała ukochanemu Polskę

  Zakopane. Agentka zapewniła też, że za pobyt Nunesa w Polsce nie zapłaciła telewizja TVN. - W kontrakcie Joanny nie ma ani słowa o jego wizycie - zapewniła. - Douglas przyjechał na swój koszt...

 • "Hell's Kitchen": Tego nie pokazano w telewizji!

  We wczorajszym odcinku "Piekielnej Kuchni" po raz pierwszy w historii polskiej edycji kulinarnego show pojawiły się gwiazdy. Aktorka Elżbieta Romanowska znalazła się w przegranej drużynie i za karę musiała zjeść... wołową nerkę.

 • Marcelina Zawadzka pokazała się w tym w telewizji! Fani zachwyceni!

  Marcelina Zawadzka (28 l.) wie jak podkreślić swoje atuty. Ostatnio zaskoczyła widzów programu „Pytanie na śniadanie” i pokazała się w dość niecodziennym stroju.

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (po 30., telewizja dodaje jej lat) wraz z rodziną odpoczywa w dalekiej Tajlandii. Celebrytka nie zapomina jednak o promocji swojego "perfekcyjnego" ciała oraz kolejnego sezonu programu.

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Celebrytka od kilku tygodni żyje już tylko nowym wyzwaniem, jakie postawiła przed nią telewizja TVN. Wraz z Radziem tworzą nowy program dla tej stacji i na razie jest on sekretem.  Nikt, prócz twórców i oczywiście samych prowadzących nie wie, na czym on będzie polegał i jaka jest rola państwa Majdanów w całym przedsięwzięciu. Wiadomo jedynie, że będzie miało to związek z podróżowaniem. Jedno jest...

 • Chelsea Handler: Mam lepsze ciało od Putina

  Gwiazda amerykańskiej telewizji, Chelsea Handler, sparodiowała słynne zdjęcie Władimira Putina z 2009 roku, na którym uchwycony został bez koszulki na koniu. Żart celebrytki został jednak ocenzurowany przez serwis Instagram.

 • Telewizja Polsat zaprezentuje dziś swoją jesienną ramówkę. Jedną z gwiazd na imprezie będzie Anita Sokołowska. W czym zaprezentuje się aktorka "Przyjaciółek"? Lidia Kalita przygotowała dla niej kilka sukienek. Którą - waszym zdaniem - powinna wybrać?

 • TVP nie pokaże spotu "Dość olewania"

  Telewizja Polska zdecydowała się nie pokazywać na swej antenie spotu "Dość olewania" przygotowanego w ramach kampanii społecznej "Obywatele decydują".

Zdjęcia na temat: telewizja pokazała
Wideo na temat: telewizja pokazała
 • Bartek Jędrzejak pokazał swój dom w "Dzień dobry TVN"

  Bartek Jędrzejak znany jest widzom jako prezenter pogody w "Dzień dobry TVN". Jaki jest prywatnie i dlaczego sam sobie wysyła pocztówki? Dziennikarz opowiedział o swoim życiu prywatnym, początkach pracy w telewizji i pokazał swój luksusowy dom. Jego rodzice zdradzili również, jaki był w dzieciństwie i młodości. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "The Walking Dead": Maratony wszystkich sezonów

  Wydawać by się mogło, że z każdym kolejnym sezonem Rickowi i jego ekipie będzie łatwiej, że w końcu znajdą miejsce, w którym będą mogli osiąść na dobre i ułożyć sobie życie na nowo, jednak scenarzyści piętrzą przed nimi kolejne zaskakujące przeszkody i stawiają na ich drodze coraz groźniejszych wrogów. Od przypadkowych grup ludzi, którzy również walczą o przetrwanie, aż po poważniejszych przeciwników jak Gubernator, kanibali w Terminusie, czy ostatnio armię Negana, który pokazał co potrafi...

 • Tatiana Okupnik trenuje przed debiutem w „Tańcu z Gwiazdami”

  Co prawda do startu show pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański. Zobaczcie jak radzą sobie jeszcze bez muzyki w trakcie jednego z treningów. Tatiana i Tomek trenują niemal codziennie po 4-5 godzin, a efekt będziecie mogli w pełni docenić oglądając premierowy odcinek show 6 marca o godzinie 20.00 w telewizji POLSAT.

Dyskusje na temat: telewizja pokazała
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  TYPis to szmira kura jeszcze nie widziałem by ta partyjna telewizja coś dobrego pokazała wydajecie miliardy i wszystko idzie w błoto powinni się zlikwidować TVP i rozgonić całe towarzystwo

 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  niedawno telewizja (chyba TVP kultura..ale nie pamietam stacji) pokazała Pania Kownacką podczas wywiadu - była tak piękna, jak leśna nimfa, co się przegląda w tafli wody...

 • Re: Joanna Moro na planie "Blondynki"...

  Świetnie, ja też będę oglądać serial , bo lubię J.Moro, i napewno Joanna będzie grała po swojemu, a nie naśladowała Julię. Joanna pokazała wszystkim ,że jest wszechstronnie uzdolniona(...) nikogo do niczego nie zmusza...Telewizja napewno nie zbankrutuje bez was.