• Informacje na temat:

  telewizja publiczna

Artykuły na temat: telewizja publiczna
 • Basia Kurdej-Szatan o pracy w TVP! Odejdzie z publicznej telewizji?!

  Basia Kurdej-Szatan (31 l.) stała się ulubienicą widzów dzięki udziale w reklamie sieci komórkowej. Czy zostanie też pupilką Jacka Kurskiego?

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • "Na Wspólnej": Sandra publicznie wypiera się Michela

  Zobaczcie, co wydarzy się w 2534. odcinku "Na Wspólnej"!

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

 • "PiS-owska" TVP w ramach "dobrej zmiany" pozbyła się swoich najlepszych dziennikarzy, zatrudniając na ich miejsce pracowników TV Trwam. Pracę w "Wiadomościach" stracił m.in. Piotr Kraśko i Justyna Dobrosz-Oracz. Dziennikarze jednak na brak zajęć nie narzekają. Ostatnio poprowadzili w Białymstoku inauguracyjne spotkanie Klubu Obywatelskiego Platformy Obywatelskiej. Czyżby szykował się romans z polityką?

 • Czarny ekran w indyjskiej telewizji w proteście

  Czarny obraz wyświetlała przez godzinę w niedzielę wieczorem indyjska telewizja informacyjna w proteście przeciwko zakazaniu przez władze kontrowersyjnego filmu dokumentalnego o zbiorowym gwałcie popełnionym w grudniu 2012 roku na studentce w Delhi.

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na początku swojej znajomości chętnie udzielali wywiadów na temat wzajemnych uczuć. Para w dość osobliwy sposób...

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • Anna Kurska broni Jacka Kurskiego w tabloidzie: "Robi świetną telewizję"

  Jacek Kurski (50 l.) nie jest lubiany przez każdego, ale ma jednego ważnego sprzymierzeńca. Jest nim jego mama, Anna Kurska. Kobieta w rozmowie z jednym z tabloidów broniła ukochanego syna.

 • Dekalog w monologu Roberto Benigniego z rekordową widownią

  Około 10 milionów Włochów przez dwa dni z rzędu obejrzało w telewizji RAI dwugodzinne występy komika, aktora i reżysera Roberto Benigniego, który analizował Dziesięć Przykazań. Po raz kolejny Benigni zgromadził rekordową liczbę widzów.

Zdjęcia na temat: telewizja publiczna
Wideo na temat: telewizja publiczna
 • Blogerka modowa zachwycona sobą w telewizji: Było bardzo dobrze, jestem medialnym zwierzęciem

  , w ogóle jestem chyba medialnym zwierzęciem, bo ja się mocno nie stresuję przed żadnym wywiadem. Wiadomo, telewizja publiczna to już jest ten high level, wysoki poziom. Chcę tam wrócić – mówi podekscytowana agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. I dodaje: – Niektórzy mówią, że telewizja pogrubia, może, nie wiem. Wszyscy mnie dzisiaj zobaczyli, mówią: "O, schudłaś". Ja mówię: "Nie, w telewizji

 • Zofia Czernicka: Brakuje mi telewizji. Chętnie bym wróciła, ale nie chcą starych

  Zofia Czernicka tęskni za telewizją, w której przepracowała wiele lat. Była gospodynią m.in. programu "Antena" i "Świat kobiet". Dziennikarka zdaje sobie jednak sprawę, że nie ma już tam dla niej miejsca. – Brak mi telewizji. Myślałam, że umrę w telewizji. Zawsze mówiłam, że się dla niej chyba urodziłam i chyba w niej umrę, ale ja bym chętnie wróciła, tylko za stara na to jestem, babci nie chcą – mówi Zofia Czernicka. Dziennikarka skomentowała również ostatnie zmiany w telewizji publicznej.

 • Rafał Maślak o promowaniu swojej rodziny w mediach: To telewizje nas zapraszały!

  Rafał Maślak był niedawno krytykowany za publikowanie w mediach społecznościowych rodzinnych fotografii. Misterowi Polski zarzucano promowanie się kosztem bliskich i wystawianie na publiczny widok własnej prywatności. Model przyznaje, że nie spodziewał się, że zainteresowanie jego życiem prywatnym przybierze tak duże rozmiary, ale przekonuje również, że nie żałuje, że przedstawił swoich bliskich fanom. – Moja rodzina jest bardzo wartościowa, mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. To telewizje...

Dyskusje na temat: telewizja publiczna