• Informacje na temat:

  telewizja publiczna

Artykuły na temat: telewizja publiczna
 • Basia Kurdej-Szatan o pracy w TVP! Odejdzie z publicznej telewizji?!

  Basia Kurdej-Szatan (31 l.) stała się ulubienicą widzów dzięki udziale w reklamie sieci komórkowej. Czy zostanie też pupilką Jacka Kurskiego?

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • "Na Wspólnej": Sandra publicznie wypiera się Michela

  Zobaczcie, co wydarzy się w 2534. odcinku "Na Wspólnej"!

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

 • Justyna Dobrosz-Oracz i Piotr Kraśko wracają do życia publicznego!

  "PiS-owska" TVP w ramach "dobrej zmiany" pozbyła się swoich najlepszych dziennikarzy, zatrudniając na ich miejsce pracowników TV Trwam. Pracę w "Wiadomościach" stracił m.in. Piotr Kraśko i Justyna Dobrosz-Oracz. Dziennikarze jednak na brak zajęć nie narzekają. Ostatnio poprowadzili w Białymstoku inauguracyjne spotkanie Klubu Obywatelskiego Platformy Obywatelskiej. Czyżby szykował się romans z polityką?

 • Czarny ekran w indyjskiej telewizji w proteście

  Czarny obraz wyświetlała przez godzinę w niedzielę wieczorem indyjska telewizja informacyjna w proteście przeciwko zakazaniu przez władze kontrowersyjnego filmu dokumentalnego o zbiorowym gwałcie popełnionym w grudniu 2012 roku na studentce w Delhi.

 • O czym celebryci mówią publicznie?

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na początku swojej znajomości chętnie udzielali wywiadów na temat wzajemnych uczuć. Para w dość osobliwy sposób...

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • Anna Kurska broni Jacka Kurskiego w tabloidzie: "Robi świetną telewizję"

  Jacek Kurski (50 l.) nie jest lubiany przez każdego, ale ma jednego ważnego sprzymierzeńca. Jest nim jego mama, Anna Kurska. Kobieta w rozmowie z jednym z tabloidów broniła ukochanego syna.

 • Dekalog w monologu Roberto Benigniego z rekordową widownią

  Około 10 milionów Włochów przez dwa dni z rzędu obejrzało w telewizji RAI dwugodzinne występy komika, aktora i reżysera Roberto Benigniego, który analizował Dziesięć Przykazań. Po raz kolejny Benigni zgromadził rekordową liczbę widzów.

Zdjęcia na temat: telewizja publiczna
Wideo na temat: telewizja publiczna
 • Blogerka modowa zachwycona sobą w telewizji: Było bardzo dobrze, jestem medialnym zwierzęciem

  , w ogóle jestem chyba medialnym zwierzęciem, bo ja się mocno nie stresuję przed żadnym wywiadem. Wiadomo, telewizja publiczna to już jest ten high level, wysoki poziom. Chcę tam wrócić – mówi podekscytowana agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. I dodaje: – Niektórzy mówią, że telewizja pogrubia, może, nie wiem. Wszyscy mnie dzisiaj zobaczyli, mówią: "O, schudłaś". Ja mówię: "Nie, w telewizji

 • Wrogowie publiczni

  Historia opowiada jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie. Żaden inny filmowiec nie potrafi poddać analizie psychiki ludzi znajdujących się w ekstremalnych sytuacjach z taką logiką jak robi to MICHAEL MANN, który już od 30 lat pozostaje jednym z...

 • Zofia Czernicka: Brakuje mi telewizji. Chętnie bym wróciła, ale nie chcą starych

  Zofia Czernicka tęskni za telewizją, w której przepracowała wiele lat. Była gospodynią m.in. programu "Antena" i "Świat kobiet". Dziennikarka zdaje sobie jednak sprawę, że nie ma już tam dla niej miejsca. – Brak mi telewizji. Myślałam, że umrę w telewizji. Zawsze mówiłam, że się dla niej chyba urodziłam i chyba w niej umrę, ale ja bym chętnie wróciła, tylko za stara na to jestem, babci nie chcą – mówi Zofia Czernicka. Dziennikarka skomentowała również ostatnie zmiany w telewizji publicznej.

 • Zgorszenie publiczne

  Romanek Drzozga to trzydziestolatek mieszkający samotnie na Fytlu, osiedlu dwóch familoków na obrzeżach Bytomia. Zajmuje mieszkanie po rodzicach, z szacunku do których prawie nic od lat nie zmienia w jego wystroju. Romanek skrycie podkochuje się w 19-letniej sąsiadce - ładnej, pulchnej Otylii zwanej Motylkiem. Wobec wszystkich chce jednak sprawiać wrażenie, że niczego ani nikogo mu do życia nie potrzeba. Podejmowane przez sąsiadów próby wciągnięcia go w sprawy społeczności Fytla na nic się...

Dyskusje na temat: telewizja publiczna