• Informacje na temat:

  telewizja środa

Artykuły na temat: telewizja środa
 • Serialowa jesień w Telewizji Polsat

  Premierowy kryminalny „Ślad” z Anitą Jancią w roli dowódcy wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ, nowe odcinki „W rytmie serca”, „Przyjaciółek”, „Pierwszej miłości” i „Świata według Kiepskich” oraz kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali paradokumentalnych – oto, co Telewizja Polsat proponuje tej jesieni fanom seriali.

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • "Niania w wielkim mieście": Kalendarz emisji premierowych odcinków seriali Telewizji Polsat

  Dwie nowości - "Niania w wielkim mieście" i "Ameryka marzeń", reaktywowane po latach "Daleko od noszy" oraz premierowe odcinki "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" - oto, co dla fanów seriali przygotowała na nadchodzącą wiosnę Telewizja Polsat.

 • Film o Janie Pawle II w telewizji

  W środę, 19 października, telewizja TVN rozpocznie emisję dwuodcinkowego filmu o życiu papieża Jana Pawła II "Karol - człowiek, który został Papieżem" . Dwuodcinkowy film ukazuje życie Karola Wojtyły od czasów jego młodości do chwili wyboru na papieża.

 • "Powiedz tak!": Serialowa wiosna w Telewizji Polsat

  ...1 marca - premierą serialu „Powiedz tak!” - Telewizja Polsat powitała wiosnę i oficjalnie rozpoczęła nowy sezon! Tego samego dnia odbył się tradycyjny Wieczór z Gwiazdami Polsatu, podczas którego gwiazdy stacji świętowały start wiosennej ramówki.

 • Telewizja bez cenzury

  Od października startuje nowe pasmo w telewizji HBO. W "HBO bez cenzury" obejrzeć będzie można filmy dokumentalne zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nie zabraknie dokumentów kontrowersyjnych i odważnych.

 • "Przyjaciółki": Aż 11 seriali w wiosennej ofercie Telewizji Polsat!

  Aż 11 seriali ma w swojej wiosennej ofercie Telewizja Polsat! Są wśród nich kontynuacje uwielbianych przez widzów m.in. "Przyjaciółek" i "Pierwszej miłości", ale też zupełnie nowe telenowele(...)" trafią na antenę Polsatu dopiero 31 marca i od tego dnia emitowane będą codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 12.00. Telewizja Polsat zaprasza także tej wiosny na premierowe odcinki seriali...

 • Kultowy "Avatar" w telewizji

  3 Oscary, 2 Złote Globy, setki milionów widzów, ponad dwa i pół miliarda dochodu i prawdziwa rewolucja w światowym kinie - "Avatar" od środy, 21 lipca, będzie dostępny w ofercie telewizji "n".

 • 50 lat od premiery "Stawki większej niż życie"!

  ...50 lat temu, 10 października 1968 roku, Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Stawki większej niż życie". Nikt jednak wtedy nie przypuszczał, że serial zdobędzie tak ogromną popularność i zostanie okrzyknięty kultowym.

 • Przekręty w brytyjskiej telewizji

  Telewizja BBC zawiesiła w środę wszelkie konkursy audiotele, gdy wyszło na jaw, że dochodziło do manipulacji.