• Informacje na temat:

  telewizja środa

Artykuły na temat: telewizja środa
 • "Niania w wielkim mieście": Kalendarz emisji premierowych odcinków seriali Telewizji Polsat

  Dwie nowości - "Niania w wielkim mieście" i "Ameryka marzeń", reaktywowane po latach "Daleko od noszy" oraz premierowe odcinki "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" - oto, co dla fanów seriali przygotowała na nadchodzącą wiosnę Telewizja Polsat.

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • "Powiedz tak!": Serialowa wiosna w Telewizji Polsat

  ...1 marca - premierą serialu „Powiedz tak!” - Telewizja Polsat powitała wiosnę i oficjalnie rozpoczęła nowy sezon! Tego samego dnia odbył się tradycyjny Wieczór z Gwiazdami Polsatu, podczas którego gwiazdy stacji świętowały start wiosennej ramówki.

 • Film o Janie Pawle II w telewizji

  W środę, 19 października, telewizja TVN rozpocznie emisję dwuodcinkowego filmu o życiu papieża Jana Pawła II "Karol - człowiek, który został Papieżem" . Dwuodcinkowy film ukazuje życie Karola Wojtyły od czasów jego młodości do chwili wyboru na papieża.

 • "Przyjaciółki": Aż 11 seriali w wiosennej ofercie Telewizji Polsat!

  Aż 11 seriali ma w swojej wiosennej ofercie Telewizja Polsat! Są wśród nich kontynuacje uwielbianych przez widzów m.in. "Przyjaciółek" i "Pierwszej miłości", ale też zupełnie nowe telenowele(...)" trafią na antenę Polsatu dopiero 31 marca i od tego dnia emitowane będą codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 12.00. Telewizja Polsat zaprasza także tej wiosny na premierowe odcinki seriali...

 • Telewizja bez cenzury

  Od października startuje nowe pasmo w telewizji HBO. W "HBO bez cenzury" obejrzeć będzie można filmy dokumentalne zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nie zabraknie dokumentów kontrowersyjnych i odważnych.

 • "Skazane": Serialowy zawrót głowy w Polsacie

  Już w czwartek Telewizja Polsat oficjalnie przedstawi - podczas Wieczoru z Gwiazdami - szczegóły swojej jesiennej ramówki. My znamy już serialowy rozkład jazdy stacji!

 • Kultowy "Avatar" w telewizji

  3 Oscary, 2 Złote Globy, setki milionów widzów, ponad dwa i pół miliarda dochodu i prawdziwa rewolucja w światowym kinie - "Avatar" od środy, 21 lipca, będzie dostępny w ofercie telewizji "n".

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  Telewizja Polsat zaprezentowała swą wiosenną ramówkę podczas Wieczoru z Gwiazdami - imprezy, która już od kilku lat jest okazją do spotkania i wspólnej zabawy gwiazd stacji i przedstawicieli mediów(...)" godzina 14.45 - "Dzień, który zmienił moje życie" godzina 16.30 - "Malanowski i partnerzy" godzina 17.00 - "Dlaczego ja?" godzina 18.00 - "Pierwsza miłość"   środa godzina 12.00

 • Przekręty w brytyjskiej telewizji

  Telewizja BBC zawiesiła w środę wszelkie konkursy audiotele, gdy wyszło na jaw, że dochodziło do manipulacji.