• Informacje na temat:

  tercet egzotyczny dziewiątkowski

Artykuły na temat: tercet egzotyczny dziewiątkowski
 • Zbigniew Dziewiątkowski nie żyje

  W poniedziałek, 14 stycznia, zmarł Zbigniew Dziewiątkowski, kompozytor, autor i współtwórca sukcesów Tercetu Egzotycznego, zespołu, który odnosił na naszym rynku ogromne sukcesy w latach 70. dzięki muzyce opartej przede wszystkim na utworach latynoamerykańskich.

 • Zakwitły kolczaste opuncje

  Tercet Egzotyczny "Noc w Ekwadorze", MTJ

Wideo na temat: tercet egzotyczny dziewiątkowski
 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.

 • Święta czwórca

  Dwaj elektrycy Ondra i Vitek, otrzymują pracę na jednej z karaibskich wysp, gdzie huragan zniszczył linie wysokiego napięcia. Są przyjaciółmi i sąsiadami. Zarówno oni, jak i ich rodziny żyją w całkowitej harmonii. Ich żony lubią się, a nastoletni synowie Ondry chodzą z córkami Vitka. Krótko mówiąc, żyją w nieustającej idylli, na której cieniem kładzie się jedna, jedyna rzecz - nudne życie seksualne. Tak więc, gdy przeznaczenie rzuca im rękawicę w postaci propozycji pracy za granicą, mężczyźni...