• Informacje na temat:

  tercja pikardyjska

Artykuły na temat: tercja pikardyjska
 • Najlepsze filmy w Kazimierzu

  W niedzielę, 12 sierpnia, w Kazimierzu Dolnym zakończył się 7. Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów", podczas którego zaprezentowano 324 produkcje fabularne, dokumentalne, animowane, etiudy oraz spektakle teatru telewizji. W plebiscycie publiczności za najlepszy polski film fabularny uznano obraz Roberta Glińskiego "Cześć Tereska", a za najlepszy film zagraniczny - "Intymność" Patrice'a Chereau.

 • Rusza Lato Filmów w Kazimierzu

  W sobotę, 4 sierpnia, rozpoczyna się VII Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów" w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Imprezę ma zainagurować przedpremierowy pokaz głośnego filmu "Intymność" w reżyserii Patrice'a Chereau. Projekcjom towarzyszyć będą spotkania publiczności z reżyserami i aktorami, wystawy, dyskusje i koncerty. Festiwal zakończy się w niedzielę, 12 sierpnia.

 • 160 filmów w Kazimierzu Dolnym

  Ponad 160 filmów będzie można obejrzeć w Kazimierzu Dolnym podczas 7. Festiwalu Filmowego i Artystycznego Lato Filmów, który odbędzie się w dniach 4-12 sierpnia. Imprezę zainauguruje przedpremierowy pokaz filmu Patrice`a Chereau "Intymność", który zdobył główną nagrodę na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie.

 • "Lato Filmów" w Kazimierzu Dolnym

  14 premierowych pokazów filmów (8 polskich i 6 zagranicznych) znalazło się w programie sierpniowego VII Festiwalu Filmowego i Artystycznego Lato Filmów w Kazimierzu Dolnym - poinformowali w środę, 11 lipca, organizatorzy. Festiwal zostanie zainaugurowany polską premierą filmu "Intymność" Patrice'a Chereau.