• Informacje na temat:

  terence stamp aktor

Artykuły na temat: terence stamp aktor
 • Zabójczy Gary Oldman

  Gary Oldman ( "Piąty element" , "Hannibal" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) gra jedną z głównych ról w filmie "Dead Fish". Obraz jest czarną komedią, a angielski aktor wciela się w postać płatnego mordercy. Zdjęcia do projektu rozpoczęły się kilka dni temu.

 • Rutger Hauer kontra Superman!

  Rutger Hauer ("Łowca androidów", "Niebezpieczny umysł" ) wystąpi gościnnie w kilku odcinkach popularnego serial u telewizyjnego "Tajemnice Smallville", opowiadającego o młodości Supermana. Holenderski aktor wcieli się w postać potężnego gangstera, jednego z łotrów zagrażających dzielnemu Clarkowi Kentowi. Wielbiciele serii mieli już wcześniej okazję oglądać w seialu innych słynnych wykonawców

 • Miłość i wojna

  Nagrodzone Złotą Palmą w Cannes "Życie Adeli", nowa komedia Juliusza Machulskiego "AmbaSSada", sequel "Maczety" i nowa wersja "Carrie" - m.in. te filmy trafią na ekrany polskich kin w piątek, 18 października.

 • 5 Satelit dla "Poradnika pozytywnego myślenia"

  "Poradnik pozytywnego myślenia" zdominował niedzielną ceremonię rozdania Satelit, nagród Międzynarodowej Akademii Prasy, zdobywając pięć statuetek.

 • Filmowe adaptacje komiksów

  Co łączy tak różne filmy, jak "Historia przemocy", "Droga do zatracenia", "Old-boy", "Immortal - Kobieta pułapka", "Asteriks i Obeliks" czy "Sin City - Miasto grzechu"? Wszystkie są ekranizacjami mniej lub bardziej popularnych komiksów. W ostatnich latach bohaterowie z rysunkowych kart zdominowali bowiem kino, a opowiadające o nich filmy osiągają zyski, z którymi rywalizować mogą obecnie jedynie trójwymiarowe produkcje.