• Informacje na temat:

  teresa cens

Artykuły na temat: teresa cens
 • Teresa Lipowska: Syn uratował mi życie!

  Choć na co dzień Teresa Lipowska (80 l.) jest pełna energii, dopadają ją różne dolegliwości. Gdy coś złego się dzieje, może liczyć na jedynaka.

 • "Carol" z Cate Blanchett trafi na polskie ekrany

  Rywalizujący o Złotą Palmę rozpoczętego wczoraj festiwalu w Cannes film "Carol" w reżyserii Todda Haynesa trafi na polskie ekrany - poinformował dystrybutor Vue Movie.

 • "M jak miłość": Wściekła zazdrość Ali o Teresę

  ..., bo nie wiadomo, kiedy znów będzie mogła wyrwać się z pracy i odwiedzić najbliższych. Rozmowę Zduńskich przerwie w pewnej chwili dzwonek telefonu. Okaże się, że to Teresa ma do Pawła jakąś niecierpiącą zwłoki sprawę. - Chcesz powiedzieć, że to... ta Teresa? Co za nieoczekiwany powrót do przeszłości! A może dowiem się czegoś więcej? - Ala nawet nie będzie próbowała ukryć, że jest niemile...

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Teresa Iżewska: Władze PRL dotkliwie upokorzyły ją za te słowa. Popełniła samobójstwo

  Po niefortunnym wywiadzie Teresa Iżewska (†49) została więźniem w swoim kraju. Upokorzona przez władze i środowisko, żyła samotnie. Za swoje marzenia zapłaciła najwyższą cenę.

 • "Carol": Erotyczna scena między Cate Blanchett i Rooney Marą

  Najnowszy film Todda Haynesa "Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą podbija serca publiczności w Cannes i olśniewa krytyków. Obie aktorki wystąpiły w gorącej scenie lesbijskiej.

 • "M jak miłość": Atak na Marię i Artura

  ...tak będzie. Ona jest kobietą mojego życia... A Teresa - gdy zrozumie, że straciła szansę na miłość - będzie w szoku. I kilka godzin później spróbuje... zabić Marię! Zazdrosna kochanka podjedzie pod(...) Teresa ucieknie. Rogowski trafi za to do szpitala - w ciężkim stanie. Po urazie głowy lekarz będzie cierpiał na amnezję. A zajmujący się nim ordynator przekaże Marii złe wieści... - Widać wyraźny...

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • "Ojciec Mateusz": Szalona emerytka wypowie wojnę... łapówkarzom

  W jednym z odcinków 19. serii "Ojca Mateusza" w gościnnym epizodzie pojawi się Elżbieta Jarosik, czyli niezapomniana Teresa Maj z "Niani". Znakomitą aktorkę tym razem zobaczymy w roli emerytki starającej się za wszelką cenę zdobyć... prawo jazdy i oskarżającej pracowników sandomierskiego ośrodka ruchu drogowego o wymuszanie łapówek!

 • "Wszystkie kobiety Mateusza": Wierny jak bóbr

  Wszystko zaczyna się od snu, czy może raczej mary sennej, w trakcie której pani Karolina (Teresa Budzisz-Krzyżanowska) bardzo powoli, ale stanowczo załatwia sprawy związane z własnym pogrzebem, a dokładnie rzecz biorąc, z kremacją. Wszystkie papierki w tym wyimaginowanym świecie lekarzy i grabarzy podpisuje jedna osoba - jej ukochany mąż, Mateusz Kłos (Krzysztof Globisz).

Wideo na temat: teresa cens
 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Cena sławy

  Świat obiega wiadomość o śmierci Charliego Chaplina. Dwóch imigrantów postanawia skraść trumnę z ciałem aktora.

 • Wiecznie żywy

  Przed wielu laty tajemniczy wirus zniszczył cywilizację, a większość ludzi zamienił w mięsożerne potwory, które zostały pozbawione jakichkolwiek wspomnień z ich poprzedniego wcielenia. Nieliczni ludzie, którzy przetrwali tę tragedię zdrowi, ukrywają się przed krwiożerczymi bestiami w zabarykadowanych miastach. Żyją w ciągłym, paraliżującym strachu przed śmiercią. Pewnego razu dochodzi do dramatycznego spotkania pomiędzy żądnymi krwi zombie a grupą ludzi. Wbrew wszelkim oczekiwaniom R...