• Informacje na temat:

  teresa lipowska furie

Artykuły na temat: teresa lipowska furie
 • Trzy szalone siostry

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", w roli emerytowanej funkcjonariuszki SB, Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", jako neurotyczna pensjonarka w średnim wieku, i Ewa Szykulska, czyli Renia z "Plebanii", wcielająca się w erotomankę... W Teatrze Komedia trwają ostatnie próby przed premierą "Furii" Marcina Szczygielskiego.

 • Teatry pełne serialowych gwiazd!

  Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", zachwyciła w sobotę widzów Teatru 6. Piętro. Podczas gdy Gosia grała w premierowym przedstawieniu "Edukacji Rity", w innym teatrze - w Komedii - trzy wybitne aktorki wcielały się w zwariowane siostry w komedii "Furie". Dwie premiery na dwóch różnych scenach przyciągnęły w sobotę do teatrów mnóstwo gwiazd.

 • Znów zagrają razem!

  Bursztynowicz i Doroty Naruszewicz w spektaklu występują: Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", Ewa Szykulska, czyli Renia z "Plebanii", oraz Michał Kruk, czyli Adam Zięba(...) nowej komedii Marcina Szczygielskiego "Furie". "Furie" to opowieść o trzech siostrach, które po kilkudziesięciu latach życia osobno znów zamieszkały razem w niewielkim domku. Emerytowana pracownica...

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

 • Lipowska u Gombrowicza

  Popularna aktorka filmowa i teatralna Teresa Lipowska będzie w niedzielę, 22 kwietnia, gościem Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli k. Radomia. Artystka na scenie króluje od 50 lat, ale dla milionów Polaków jest przede wszystkim Barbarą Mostowiak z serialu "M jak miłość",