• Informacje na temat:

  teresa werner -życiorys

Artykuły na temat: teresa werner -życiorys
 • „M jak miłość”: Kogo wybierze Werner?

  Werner (Jacek Kopczyński) wciąż nie będzie potrafił zdecydować się na wybór: Anna (Tamara Arciuch) czy Teresa (Joanna Sydor). Komentarz, że żadnej z nich nie kocha, da mu do myślenia…

 • Święto polskiego kina

  W Tarnowie trwa wielkie święto polskiego kina. Gośćmi jubileuszowej 25. Tarnowskiej Nagrody Filmowej są m.in. Danuta Szaflarska, Dorota Kędzierzawska, Joanna Krauze, Lech Majewski.

 • „M jak miłość”: Teresa zrezygnuje z rozwodu z Jakubczykiem!

  Teresa (Joanna Sydor) – tuż przed wizytą w kancelarii Piotrka (Marcin Mroczek), który zaoferował jej pomoc prawną w uwolnieniu się od męża-sadysty – postanowi zrezygnować z rozwodu z Mariuszem (Konrad Pawlicki). - Spokojnie to sobie przemyślałam i chyba się jednak z tego wycofam – powie Kindze (Katarzyna Cichopek).

 • Nominacje do Telekamer 2008!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Poznaliśmy nominowanych do Telekamer Tele Tygodnia 2008! Głosowanie startuje już dziś, a laureatów poznamy 4 lutego.

 • "M jak miłość": Anna wróci, prześpi się z Wernerem i powie mu, że ma innego!

  ...ma innego Kolejną niespodziankę Anna zaserwuje Wernerowi, który na wieść o jej powrocie natychmiast zjawi się w Grabinie. Szczerze przyzna się Adamowi do zdrady. Uczciwie powie, że we Francji ma(...) pracy Tymczasem umowa Anny i Adama na zawieszenie związku bardzo szybko legnie w gruzach, gdyż Gruszyńska i Werner na nowo zbliżą się do siebie. Zresztą ku radości Marzenki i Andrzejka, którzy...

 • Poznamy laureatów Telekamer!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Dziś podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim poznamy laureatów Telekamer Tele Tygodnia 2008!

 • "M jak miłość": Teresa wpadnie w oko Góreckiemu i Filarskiemu!

  Wkrótce Teresa (Joanna Sydor) nie będzie mogła opędzić się od wielbicieli. Czy Jakubczykowa znajdzie w końcu szczęście?

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • "M jak miłość": Serce w rozterce

  Werner zda sobie sprawę z tego, że choć jest bardzo zafascynowany Teresą, to tak naprawdę zależy mu na Annie, którą wciąż kocha.

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

Wideo na temat: teresa werner -życiorys
 • Nowy sezon „M jak miłość”: Olek oświadczy się Madzi!

  . Zostanie potrącony przez rozpędzony samochód! Czy za jego wypadkiem stoi Teresa? Sielanka Anny i Wernera nie potrwa długo. Czy Werner zaakceptuje jej przeszłość? Jakie dramaty zgotuje im chory

 • "M jak miłość": Zakochany w obu naraz

  Werner na wieść o powrocie do siedliska ukochanej Anny, będzie za to w szoku… Tym większym, że sam – w Warszawie – zacznie flirtować z Teresą! Śliczna klientka naprawdę zawróci mu w głowie… Tymczasem Anna wyzna ukochanemu, że przyjechała, bo… chce zakończyć ich związek!

 • "M jak miłość": Odcinek 1360.

  Olek odkrywa, że Iwona odepchnęła go przez Anetę, która zmusiła ją do tego szantażem i wzburzony zrywa w końcu z kochanką. Marcin szykuje się do walki o córkę, a Skalski nadal próbuje go zastraszyć i zapowiada rywalowi, że zamieni jego życie w piekło. Teresa dostaje rozwód z Jakubczykiem i podbija serce Wernera - nieświadoma, że prawnik nadal jest związany z Anną. Gruszyńska robi nagle bliskim

Dyskusje na temat: teresa werner -życiorys