• Informacje na temat:

  terry crews

Artykuły na temat: terry crews
 • Sean Connery w "Niezniszczalnych 3"?

  81-letni Sean Connery, który od lat nie pojawia się na dużym ekranie, jest kolejnym kandydatem do zagrania w "Niezniszczalnych 3". Czy udział u boku dawnych gwiazd kina akcji skusi byłego Bonda do powrotu do zawodu?

 • Mike Tyson znowu w kinie!

  Znany bokser Mike Tyson oraz aktorki Audrina Patridge i Kendra Wilkinson dołączyli do obsady piątej części "Strasznego filmu".

 • "Niezniszczalni 2" również dla dzieci

  Film "Niezniszczalni 2" dostał oficjalnie kategorię R, która oznacza, że film w USA będą mogły oglądać również dzieci, za zgodą i pod nadzorem rodziców bądź opiekunów.

 • Nowa "Parszywa dwunastka"?

  Czy "Niezniszczalni", nowe dzieło Sylvestra Stallone, osiągnie taki sukces, jak legendarna "Parszywa dwunastka"?

 • "Niezniszczalni 3": Wybuchowa zapowiedź

  W sieci pojawił się zwiastun filmu "Niezniszczalni 3". Co tym razem nas czeka? Na pewno będzie wybuchowo!

 • "Niezniszczalni 3" na 16 plakatach

  W sieci pojawiło się szesnaście plakatów do filmu "Niezniszczalni 3". Każdy przedstawia inną gwiazdę w barwach wojennych.

 • "Niezniszczalni 3": Jest pierwszy zwiastun!

  Najpierw pojawiła się teaserowa zapowiedź, będąca niczym więcej niż introdukcją głównych bohaterów. Dopiero teraz do internetu trafił pierwszy zwiastun "Niezniszczalnych 3" dający nam przedsmak ekranowych wydarzeń!

 • "Niezniszczalni" w liczbach

  Zwiększające się z kolejnymi częściami liczby padających pod ciosami Niezniszczalnych i ich przeciwników obiecują, że w sierpniu w kinach będzie czas totalnej demolki.

 • Ronda Rousey wśród "Niezniszczalnych"

  Do ekipy Niezniszczalnych dołączyli kolejni twardziele. Wśród nich również seksowna, na pozór delikatna, hipnotyzująca i ostra kobieta - Ronda Rousey.

 • Im więcej gwiazd, tym lepiej?

  We wtorek w Nowym Jorku odbyła się premiera filmu "Jedz, módl się, kochaj", na której nie mogło zabraknąć odtwórczyni głównej roli - Julii Roberts. Choć mówi się, że aktorka nie ma sobie równych, w najnowszych produkcjach Hollywood gwiazd jest tyle, że jeśli nie klasą to liczebnością mają nad Roberts przewagę.

Wideo na temat: terry crews
 • Parnassus

  Najbardziej oczekiwany film początku 2010 roku. Spotkanie największych gwiazd filmowych: ostatnia rola Heatha Ledgera ("Mroczny rycerz"), któremu na ekranie partnerują Johnny Depp (seria: "Piraci z Karaibów"), Colin Farrell ("Alexander" ), Jude Law ("Bliżej", "Wzgórze nadziei") i Tom Waits ("Poza prawem") w roli samego diabła. Wielkie filmowe widowisko z pogranicza fantasy i mrocznej baśni, pełne efektów specjalnych wyreżyserowane przez Terry'ego Gilliama ("Nieustraszeni bracia Grimm", "12...

 • Teoria wszystkiego

  W niedalekiej przyszłości ludzie zostają pozbawieni resztek prywatności, a odpowiedzią na każde - nawet najskrytsze ich pragnienia - są wszechobecne wirtualne usługi, którymi sterują wielkie korporacje. Ukrywający się przed światem ekscentryczny geniusz Qouen Leth (Christoph Waltz) otrzymuje od prezesa zarządu najpotężniejszego koncernu świata (Matt Damon) tajną misję. Korzystając z wszelkich dostępnych ludziom środków ma rozszyfrować sens istnienia wszechświata. Jednak zanim rozwiąże...

 • Niezniszczalni

  Grupa najbardziej niebezpiecznych i wysoko wyspecjalizowanych najemników wyrusza z misją, której nikt inny nie odważył się przyjąć. Muszą zlikwidować latynoskiego dyktatora, który od ponad 20 lat znęca się nad swoimi obywatelami i zagraża innym krajom. Po rozpoczęciu misji żołnierze odkrywają, że sprawy wyglądają inaczej, niż się tego spodziewali. Nieoczekiwanie wpadają w sieć kłamstw i zdrady. Misja zostaje udaremniona, a "kompania braci" staje w obliczu całkowitej destrukcji. Barney Ross...