• Informacje na temat:

  terry jones komik

Artykuły na temat: terry jones komik
 • Terry Jones zakłada firmę

  Terry Jones, gwiazdor słynnej brytyjskiej grupy komików Monty Python, i Julian Doyle, długoletni współpracownik grupy, założyli w Wielkiej Brytanii spółkę produkcyjną pod nazwą Messiah Pictures. Ma ona realizować niskobudżetowe filmy, reżyserowane przez Jonesa oraz kilku utalentowanych młodych twórców.

 • Powrót Monty Pythona!

  Legendarna brytyjska grupa Monty Pythona powraca. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin i Terry Gilliam zgodzili się na udział w sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym, opowiadającym historię zespołu.

 • Ridley Scott i "Mroczne materie"?

  Ridley Scott ( "Helikopter w ogniu" , "Naciągacze" ) jest zainteresowany nakręceniem filmu na podstawie cyklu powieści dla dzieci "Mroczne materie", pióra Philipa Pullmana. Informację tej treści ujawnił w radio wym wywiadzie aktor, scenarzysta i reżyser Terry Jones ( "Żywot Briana" ). Na razie jednak Scott z pewnością zajmie się dwoma kostiumowymi widowiskami: "Kingdom of Heaven" i kontynuacją

 • Monty Python znowu na scenie

  Angielscy komicy tworzący legendarną grupę o nazwie Monty Python zapowiedzieli powrót na scenę - poinformował jeden z nich, Terry Jones. Wiadomość błyskawicznie obiegła nie tylko brytyjskie media.

 • Monty Python powrócił, publiczność zachwycona

  Latający cyrk Monty Pyhtona po prawie 35 latach powrócił na żywo we wtorek wieczorem na londyńskiej arenie O2. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Terry Gilliam i Michael Palin - dziś panowie w wieku od 71 do 74 lat - dadzą w sumie 10 pożegnalnych występów.

 • Monty Python przed sądem

  Producent filmowy Mark Forstater, który w 1975 r. zrealizował film "Monty Python i Święty Graal", pozwał do sądu członków znanej z surrealistycznego poczucia humoru ekipy komików Latającego Cyrku Monty Pythona - poinformowała telewizja Sky.

 • Monty Python w Cinema City

  20 lipca grupa Monty Pythona pożegnała się z londyńską publicznością ostatnim już przedstawieniem "Monty Python Jak Żywy (prawie)". Teraz polscy fani będą mogli śmiać się do łez z rycerzy Świętego Graala. Już 6, 8 i 10 sierpnia wyłącznie w kinach Cinema City odbędą się retransmisje wyjątkowego spektaklu.

 • John Cleese na bakier z dobrymi manierami

  Córka słynnego aktora komediowego, Johna Cleesea z grupy Monty Python, narzeka, że jej ojciec kompletnie nie potrafi zachowywać się przy stole. Je z otwartą buzią, a nawet podkrada innym jedzenie z talerza...

 • Płyty 2013: Na nich czekamy

  Debiutanci w tym roku będą mieć utrudnione zadanie - szykuje się prawdziwe starcie gigantów. Nowe płyty (niektórzy po dłuższej przerwie) szykują m.in. weterani rocka, gwiazdy popu i królowie hip hopu.

 • Grupa Monty Pythona znów razem!

  Członkowie legendarnej grupy Monty Pythona spotkają się na planie wspólnego filmu. Chodzi o animację, opartą na wspomnieniach nieżyjącego już "Pythona" - Grahama Chapmana.