• Informacje na temat:

  terry wogan

Artykuły na temat: terry wogan
 • Elton John w Eurowizji?

  Czy Elton John napisze piosenkę na przyszłoroczny festiwal Eurowizji? Takie spekulacje pojawiły się w Wielkiej Brytanii po tym, jak w minioną sobotę (24 maja), spektakularną porażkę odniósł reprezentujący ten kraj w konkursie zespół Jemini.

 • Tatu: Eurowizja ocenzurowana

  Jak już wcześniej informowaliśmy rosyjskim reprezentantem podczas tegorocznego konkursu Eurowizji będzie formacja Tatu. Wygląda jednak na to, że kontrowersyjny dziewczęcy duet będzie musiał, pomimo szeregu buńczucznych zapowiedzi, stonować nieco swój występ.

 • Eurowizja: Polityczny konkurs?

  Javine, piosenkarka reprezentująca Wielką Brytanię podczas 50. Konkursu Eurowizji, który w ostatnia sobotę, 21 maja, odbył się w Kijowie, skrytykowała obowiązujący system głosowania. Według wokalistki, opiera się on na politycznych sympatiach telewidzów, a nie na prawdziwej wartości piosenek. Potwierdzają to m.in. głosy oddane na grupę Ivan i Delfin.

 • "Mam najlepszą pracę na świecie"

  "Chyba po prostu mam dużo szczęścia" - mówi o swoich sukcesach Susan Boyle, która została odkryta w 2009 roku dzięki brytyjskiemu programowi "Mam talent". Na początku listopada ukazała się trzecia płyta "Someone To Watch Over Me".

Wideo na temat: terry wogan
 • Parnassus

  Najbardziej oczekiwany film początku 2010 roku. Spotkanie największych gwiazd filmowych: ostatnia rola Heatha Ledgera ("Mroczny rycerz"), któremu na ekranie partnerują Johnny Depp (seria: "Piraci z Karaibów"), Colin Farrell ("Alexander" ), Jude Law ("Bliżej", "Wzgórze nadziei") i Tom Waits ("Poza prawem") w roli samego diabła. Wielkie filmowe widowisko z pogranicza fantasy i mrocznej baśni, pełne efektów specjalnych wyreżyserowane przez Terry'ego Gilliama ("Nieustraszeni bracia Grimm", "12...

 • Teoria wszystkiego

  W niedalekiej przyszłości ludzie zostają pozbawieni resztek prywatności, a odpowiedzią na każde - nawet najskrytsze ich pragnienia - są wszechobecne wirtualne usługi, którymi sterują wielkie korporacje. Ukrywający się przed światem ekscentryczny geniusz Qouen Leth (Christoph Waltz) otrzymuje od prezesa zarządu najpotężniejszego koncernu świata (Matt Damon) tajną misję. Korzystając z wszelkich dostępnych ludziom środków ma rozszyfrować sens istnienia wszechświata. Jednak zanim rozwiąże...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.