• Informacje na temat:

  the breaking dawn

Artykuły na temat: the breaking dawn
 • Księżyc złocisty nade mną, prawo moralne we mnie

  Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1 ("The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1"), reż. Bill Condon, USA 2011, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 18 listopada 2011 roku.

 • USA: Drake na szczycie, Adele pobiła rekord Michaela Jacksona

  Drugi studyjny album kanadyjskiego rapera i wokalisty Drake'a zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. Z kolei Brytyjka Adele złotymi zgłoskami zapisała się w historii zestawienia.

 • USA: Rihanna rozdaje karty

  Rok po tym, jak furorę na listach przebojów zrobił singel "We Found Love", Rihanna znów dorobiła się przeboju numer jeden. Utwór "Diamonds" wylądował na 1. miejscu amerykańskiej listy najpopularniejszych piosenek.

 • Judas Priest: Ryk Halforda, ryk Harleya

  Reakcja polskiej publiczności na występ Judas Priest podczas sierpniowego Metal Hammer Festival w katowickim Spodku tak spodobała się brytyjskim bogom metalu, że postanowili umieścić Polskę ponownie w swojej rozpisce. I znów było znakomicie!

 • "Saga 'Zmierzch': Przed świtem - część 2": Przedświt żywych trupów

  ''Przed świtem. Część 2'' wieńczy sagę ''Zmierzch''. Ostatni tom książki zaadaptowano na dwa filmy (co należy tłumaczyć tzw. ''żądzą pieniądza"), i o ile wcześniejszy segment należał do najsłabszych i najbardziej żenujących elementów serii, o tyle druga część stanowi jej interesujące domknięcie, które powinno zadowolić zarówno fanów, jak i wrogów.