• Informacje na temat:

  the dark knight

Artykuły na temat: the dark knight
 • Zarabiają na śmierci Ledgera

  Lalka, przedstawiająca zmarłego niedawno aktora Heatha Ledgera jako Jokera w kolejnej części przygód Batmana "The Dark Knight", za przyzwoleniem rodziny gwiazdora trafi na rynek.

 • Wild Knight w Warszawie

  30 stycznia 2010 roku, w warszawskim klubie Progresja, wystąpią trzy popularne grupy heavymetalowe: Wild Knight, Crystal Viper i Lonewolf.

 • Zaatakował własną matkę i siostrę!

  Christian Bale, odtwórca roli Batmana w nowej odsłonie przygód człowieka nietoperza pod tytułem "The Dark Knight", stracił nad sobą panowanie i zaatakował własną mamę i siostrę. Nie jest do końca wyjaśnione, czy chodziło jedynie o kłótnię, czy też doszło do rękoczynów, jednak matka aktora Jenny (61 l.) i siostra Sharon (40 l.) zgłosiły się na posterunek policji w Hampshire, gdzie złożyły...

 • Walka o rolę u boku Batmana

  Największe hollywoodzkie gwiazdy: Keira Knightley, Natalie Portman i Rachel Weisz znalazły się wśród aktorek, rywalizujących o rolę w kolejnym filmie o przygodach Batmana "The Dark Knight Rises".

 • Wielki powrót "Z Archiwum X"?

  ..."The Dark Knight". Druga cześć była utrzymana w konwencji smutnego nastroju i to prawdopodobnie był nasz błąd. Dlatego mam nadzieję, że zrobimy kolejną część. Zarówno ja, jak i Gillian Anderson(...) do tej samej roli. W 2008 roku zagrał on w sequelu kultowej już produkcji, "Z Archiwum X: Chcę uwierzyć". Duchovny, który ostatnio powrócił do telewizji w "Californication", udzielił wywiadu dla "The...

 • Znamy tytuł nowego "Batmana"

  Nowy film o przygodach Batmana będzie nosił tytuł "The Dark Knight Rises" - poinformował reżyser Christopher Nolan, dodając że nie zamierza kręcić go w technologii 3D.

 • Marion Cotillard w Batmanie?

  Marion Cotillard prowadzi rozmowy w sprawie występu w kolejnym filmie o przygodach Batmana "The Dark Knight Rises" - "Hollywood Reporter" potwierdza rewelacje francuskiej gazety "Le Figaro".

 • Zagra przeciwnika Batmana

  Matthew Modine zagra jednego z przeciwników Batmana w filmie "The Dark Knight Rises" w reżyserii Christophera Nolana.

 • Kto zagra w kolejnym "Batmanie"?

  Keira Knightley, Anne Hathaway i Jessica Biel walczą o role w najnowszym "Batmanie". Film zatytułowany "The Dark Knight Rises" wyreżyseruje twórca dwóch poprzednich obrazów o człowieku-nietoperzu, Christopher Nolan.

 • Ostatni Batman: Jest zwiastun!

  W internecie pojawił się zwiastun zamykającego trylogię o Batmanie filmu "The Dark Knight Rises" w reżyserii Christophera Nolana.

Wideo na temat: the dark knight
 • Mroczny Rycerz powstaje

  Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zapowiadają powrót Batmana w epickim zwieńczeniu trylogii Christophera Nolana Mroczny Rycerz Powstaje. Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została...

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

Dyskusje na temat: the dark knight
 • Re: "MacGyver": (Nie)godni następcy

  Oscarów, ten nowy - powinien dostać przynajmniej 11 malin, Supermanem z Reevesem i Brando, a Człowiekiem ze Stali. Jedyne co w zasadzie było remakiem a wyszło lepiej niż oryginał to Trylogia The Dark Knight Nolana o Batmanie, chociaż i tak nie postawiłbym jej ponad Batmana i Batman powraca Tima Burtona. Można by wymienia i wymieniać - w Hollywood lecą na to licząc, że z jakiegoś powodu przyciągnie