• Informacje na temat:

  the final jam

Artykuły na temat: the final jam
 • "Outlander": Przecieki z planu 3. sezonu

  ...- na początku "Podróżniczki" (trzeciego tomu, na którym twórcy bazują nowy sezon) Jamie nie pamięta wydarzeń z walki, która miała miejsce. "Wydaje mi się, że musieliśmy przedstawić tę bitwę(...) część tego, co wydarzyło się na polu bitwy". Po drugie, jak już wcześniej pisaliśmy na łamach naszego portalu, w 3. serii Jamie Fraser (Sam Heughan) stoczy walkę z Jackiem Randallem (Tobias Menzies...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Gra o tron": Nowy sezon, nowe tajemnice

  Inni? Barrie Gower opowiada o tym w jaki sposób "tworzy się" takiego bohatera. W jednej ze scen premierowego odcinka szóstego sezonu szczerą rozmowę przeprowadzą ze sobą Jamie i Cersei. Warto(...) sezonu. Tym razem w roli głównej występuje najlepszy kumpel Jona, czyli Samwell Tarly. @GameofThrones . Monday is for ‘After the Thrones,’ @chrisryan77 and @andygreenwald ’s weekly recap show...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Monument Session 2

  13 maja w klubie "5 Element" odbędzie się Monument Session 2. Impreza składać się będzie z graffiti jamu oraz walk breakdance. Całość okraszona zostanie występami gwiazd hip hopu.

 • Open'er Festival 2014, dzień drugi: Na Pearl Jam było tak ciasno, że...

  Można było zostać przerobionym na kiełbasę - tak panująca pod sceną sytuacja wyglądała z perspektywy Eddiego Veddera, wokalisty słynnej grupy Pearl Jam. Ekipa z Seattle zagrała na Open'erze dwugodzinny set.

 • Recenzja The Roots "...And Then You Shoot Your Cousin": Obietnica bez pokrycia

  Nie dajcie się nabrać na awangardową stylizację. Nie ma progresu, są tylko ci sami dobrze brzmiący The Roots ze swoimi coraz bardziej nużącymi opowieściami.

 • Potrójne uderzenie Mortician

  Mimo kłopotów ze składem, które dotknęły w tym roku amerykańską grupę Mortician, mistrzowie muzycznej grozy nie próżnują, zapowiadając na przełom 2000 i 2001 r. aż trzy nowe wydawnictwa. Dwa z nich ("Domain Of Death" i "Final Bloodbath Session") to płyty Mortician, a trzecie, zatytułowane "Ten Years", firmowane jest nazwą Primitive Brutality.

 • Nie Strzelać Do Pianisty, czyli Polska przejmuje internet

  Pochodząca z Leszna bluesowa grupa o nietypowej nazwie Nie Strzelać Do Pianisty ma spore szanse znaleźć się w finale międzynarodowego konkursu, którego nagrodą jest występ na festiwalu Hard Rock Calling w Londynie przed m.in. Bruce'em Springsteenem.

Wideo na temat: the final jam
 • "Upadek": Zwiastun trzeciego sezonu!

  Stacja BBC Two udostępniła pierwszą zapowiedź trzeciego (i zarazem finałowego) sezonu serialu "Upadek" ("The Fall"). Najnowsza seria rozpocznie się kilka minut po wydarzeniach, jakie rozegrały się w finale 2. sezonu. W kolejnych odcinkach dojdzie w końcu do ostatecznej konfrontacji między komisarz Gibson (Gillian Anderson) i seryjnym mordercą Paulem Spectorem (Jamie Dornan). Do obsady 3. sezonu