• Informacje na temat:

  the fox

Artykuły na temat: the fox
 • "Orville": Fox zamawia drugi sezon

  Stacja Fox zdecydowała się zrealizować drugą serię "Orville". Kolejne odcinki zobaczymy w 2018 roku.

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

 • Megamaraton "The Walking Dead" na FOX

  Czas oczekiwania na szósty sezon "The Walking Dead" dłuży się nieubłaganie, ale FOX ma na to rozwiązanie!

 • "The Walking Dead": Piąty sezon już w Polsce!

  Już w poniedziałek, 13 października, na kanale FOX zadebiutuje piąty sezon serialu "The Walking Dead". Najnowsza seria pojawi się w Polsce już 18 godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

 • "Legion": FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu

  ...9 lutego FOX zaprasza na spotkanie z nadludzkimi zdolnościami Davida Hallera, a już dziś można zobaczyć pierwsze zdjęcia bohaterów serialu „Legion”.

 • Natalia Nykiel "Lupus Electro": Finalistka "The Voice Of Poland" z płytą

  "Lupus Electro" to tytuł pierwszej płyty Natalii Nykiel, finalistki telewizyjnego show "The Voice of Poland". Album promuje singel "Wilk", który powstał we współpracy z liderem grupy Pogodno - Budyniem.

 • Bernard Fox, gwiazda serialu "Ożeniłem się z kosmitką", nie żyje

  Bernard Fox, czyli serialowy dr Bombay z produkcji "Ożeniłem się z kosmitką", zmarł 14 grudnia na zawał serca.

 • Rewolucja w emisji zagranicznych seriali

  Polska premiera piątej serii "The Walking Dead", jednego z najpopularniejszych seriali na świecie, odbyła się na kanale Fox zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej. Choć to w dalszym ciągu mało popularna praktyka w Polsce, z badań stacji wynika, że w dobie internetu polscy widzowie nie chcą już czekać na możliwość obejrzenia ulubionego programu dłużej niż fani zza Oceanu.

 • "24: Dziedzictwo": FOX rezygnuje z realizacji kolejnego sezonu

  Po kilku tygodniach niepewności stacja FOX w końcu podjęła decyzję co do losów serialu "24 godziny: Dziedzictwo". Niestety, serial został anulowany. Włodarze stacji zapowiedzieli jednak, że trwają prace nad kolejną odsłoną cyklu, który ma być... antologią.

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

Zdjęcia na temat: the fox
Wideo na temat: the fox
Dyskusje na temat: the fox