• Informacje na temat:

  the great gatsby

Artykuły na temat: the great gatsby
 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.

 • Miks kulturowy

  "Music form Baz Luhrmann's Film The Great Gatsby", Universal Music Polska

 • "Wielki Gatsby": Iluzja, miłość i kłamstwa

  "Wielki Gatsby", nakręcony na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Francisa Scotta Fitzgeralda z 1925 roku, trafi w piątek, 17 maja, do kin w Polsce. Film wyreżyserował Australijczyk Baz Luhrmann.

 • Gwiazdy śpiewają dla "Wielkiego Gatsby'ego"

  Zainteresowanie, jakie wzbudziła informacja o nagraniu przez Beyonce piosenki do nowej ekranizacji powieści "Wielki Gatsby", zachęciło producentów do ujawnienia pozostałych gwiazd soundtracku. W filmie usłyszymy także Lanę Del Rey, Emeli Sande i Florence And The Machine.

Wideo na temat: the great gatsby
 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

 • Oz Wielki i Potężny

  Gdy Oscar Diggs (James Franco), drugorzędny cyrkowy magik o nieco wątpliwej moralności, zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem krainy Oz – cudownego świata pełnego barwnych postaci i niesamowitych krajobrazów – wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze wiedźmy. Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) i Glinda (Michelle Williams) nie wierzą w to, że to właśnie Oscar...

 • Dzwoneczek i uczynne wróżki

  Kolejny, trzeci już pełnometrażowy film opowiadający losy znanej i lubianej wróżki o imieniu Cynka Dzwoneczek. Tym razem akcja skupia się nie na Nibylandii, lecz na Stałym Lądzie, gdzie elfy o przyrodniczych talentach przygotowują właśnie dla ludzi piękne, upalne lato. Niestety, Dzwoneczek zapuszcza się daleko w ludzką wioskę, gdzie trafia do domu małej dziewczynki. Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną Elizą, łamiąc podstawową zasadę bezpieczeństwa zabraniającą wróżkom zbliżania się do...