• Informacje na temat:

  the look of the year

Artykuły na temat: the look of the year
 • Marcelina Zawadzka największą seksbombą telewizji? Gdy pokazała nogi, onieśmieliła wszystkich!

  ...2 września odbył się finał konkursu dla początkujących modelek Look Of The Year. W jury można było wypatrzeć polskie gwiazdy świata modelingu – duet Paprocki i Brzozowski, Kamilę Szczawińską i byłą Miss Polonia Marcelinę Zawadzką (26 l.). Ta ostatnia skradła całą uwagę obecnych na imprezie fotoreporterów! Założyła skromną czarną sukienkę i udowodniła, że wcale nie trzeba prezentować się w kusym...

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  ...niemu od najmłodszych lat dużo czasu spędzała na lotnisku – marzyła o lataniu i… o światowej karierze modelki. Miała zaledwie 15 lat, gdy zajęła drugie miejsce w prestiżowym konkursie Look of the Year(...) nic poza karierą, gdy spotkała znanego dzięki udziałowi we włoskiej edycji "Big Brothera" Pietro Taricone. Starszy od niej o cztery lata celebryta uwielbiał skoki ze spadochronem, dlatego miał...

 • Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

  Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

 • Battle Of The Year 2005

  Znana jest już data finałów największej imprezy break dance na świecie. Battle Of The Year 2005 odbędzie się 22 października w Volkswagen Halle w Braunschweig w Niemczech.

 • Smocza energia

  Busta Rhymes "Year Of The Dragon", Google Play

 • Triumf Davida Sneddona

  Na liście najchętniej kupowanych w Wielkiej Brytanii singli zaroiło się od nowości. W pierwszej dwudziestce znalazło się aż dziesięć nowych nagrań. Najwyżej notowana nowość to znajdująca się na miejscu pierwszym piosenka "Stop Living The Lie", wykonywana przez Davida Sneddona.

 • Brit Awards: Nowa nagroda

  W związku z 25. rocznicą ustanowienia nagród Brit Awards pojawiła się nowa, okolicznościowa kategoria - najlepszy utwór brytyjski od 1977 roku. W niedzielę, 2 stycznia, ogłoszono listę 25 nominowanych piosenek.

 • Życie przynosi niespodzianki

  Marzenia się spełniają, trzeba tylko bardzo w nie wierzyć - mówi z entuzjazmem Paulina Drażba. Dziennikarka, która przez ostatni miesiąc prowadziła z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie", w styczniu obchodziła jubileusz 7-lecia swojej pracy w programie. Na jakie zawodowe wyzwania teraz czeka?