• Informacje na temat:

  the mania show

Artykuły na temat: the mania show
 • Serialowy przewodnik

  ...problemy z pamięcią krótkotrwałą. Natychmiast zapomina, co wydarzyło się przed chwilą. odc. 2633 Opieka nad małym synkiem całkowicie pochłania Szulców. Mania jest rozgoryczona tą sytuacją i skarży się(...) lombardu tajemniczego mężczyznę. Tymczasem do proboszcza przychodzi paser Marcel, który kradł na polecenie Rachwała. Funkcjonariusze szykują obławę, w wyniku której ciężko ranny zostaje Marczak. The...

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Douglas szczerze o problemach rodzinnych

  Ostatni rok nie należał do łatwych dla Michaela Douglasa i Catherine Zeta-Jones . Niedługo po ogłoszeniu przez aktora wygranej z rakiem, jego żona zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Douglas przekonuje jednak, że w ich życiu znów zaczyna się układać.

 • Roger Waters jest antysemitą?

  Znany z zespołu Pink Floyd Roger Waters zareagował na oskarżenia, jakoby prezentowany przez artystę show w ramach trasy koncertowej "The Wall" zawierał antysemicką symbolikę.

 • "Spider-Man" bez reżysera

  Julie Taymor zrezygnowała z reżyserii musicalu "Spider-Man: Turn Off the Dark" po tym, kiedy sceniczna premiera komiksowej serii została po raz szósty przesunięta.

 • Michael Douglas: Wychodzimy na prostą

  Ostatni rok nie należał do łatwych dla Michaela Douglasa i Catherine Zeta Jones. Niedługo po ogłoszeniu przez aktora wygranej z rakiem, jego żona zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Teraz Douglas przekonuje jednak, że w ich życiu znów zaczyna się układać.

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  " z repertuaru The Police i "Thousand Years" z solowego dorobku Stinga, a także "Moondance" Vana Morrisona i "Don't Speak" grupy No Doubt, który ukazał się na pierwszym singlu. Jednak płyta "Secret" nie była jedynym tematem rozmowy Sylwii Paszkowskiej (RMF FM) z Anną Marią Jopek. Panie rozmawiały także m.in. o tematach damsko-męskich, inspiracjach muzycznych i współpracy z Patem Metheny'm.

 • Kto dostanie Fryderyka?

  We czwartek, 30 marca, w południe, poznamy laureatów Fryderyków 2005, nagród polskiego przemysłu płytowego. Liderem pod względem ilości otrzymanych nominacji jest grupa Sistars, która otrzymała ich aż 10. Po siedem nominacji otrzymali Hey i Maria Peszek, natomiast na Fryderyka w sześciu kategoriach szanse mają Lech Janerka oraz zespół Zakopower. Przypomnijmy, że w tym roku nie odbędzie się gala rozdania nagród, a wyniki zostaną jedynie ogłoszone w internecie.

 • "Siedmiu snajperów"

  Gdyby ktoś wpadł na pomysł rozdawania orderów za zasługi w heavy metalu, to Kai Hansen - lider Gamma Ray, byłby w pierwszym rzędzie. Trudno ogarnąć wszystkie projekty w które był zaangażowany, a jednocześnie nie sposób nie wspomnieć o jego udziale w zespołach Helloween, czy Iron Savior.

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

Wideo na temat: the mania show
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...