• Informacje na temat:

  the movie film

Artykuły na temat: the movie film
 • Pocałunek Bullock i Johansson ustawiony

  Okazuje się, że pocałunek Sandry Bullock i Scarlett Johansson na gali MTV Movie Awards był wcześniej zaplanowany przez gwiazdę filmu "Wielki Mike. The Blind Side".

 • Leonard Nimoy, gwiazdor "Ster Treka", nie żyje

  W Los Angeles zmarł amerykański aktor Leonard Nimoy, znany przede wszystkim z roli Spocka w serialu "Star Trek" w latach 1966-69. Miał 83 lata.

 • Żywe trupy na planie

  Czy "The Walking Dead" będzie najlepszym serialem o zombie jaki dotychczas powstał? Zobaczcie materiał z planu i oceńcie jego szanse.

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • AMC: Seriale nie dla idiotów!

  Co łączy jedne z najlepszych seriali XXI wieku, takie jak "Mad Men", "Breaking Bad" czy młode, ale już słynne "The Walking Dead"? To, że wszystkie wyszły spod skrzydeł jednej stacji kablowej. Dowiedzcie się więcej o AMC.

 • "Sekrety morza" : Skamieniały świat

  Irlandczyk Tomm Moore powoli wyrasta na następcę Hayao Miyazakiego. Jego dwie nominowane do Oscara animacje - debiutancki "Sekret księgi z Kells" i wchodzące właśnie na polskie ekrany "Sekrety morza" - swobodnie łączą rozrywkę dla dzieci z wysokoprocentową sztuką. Są magiczne w sposób, który nie ma nic wspólnego z tanim hochsztaplerstwem.

 • Związki polityków z serialami i telewizją

  ...luksusowego hotelu, gdzie pyta Donalda Trumpa o drogę do lobby. Choć jest to epizodzik, prezydent Stanów Zjednoczonych jest dumny z tego występu. He just mentioned the movie in(...) aktorską zaczęła na scenie na Broadwayu w "Ojcu" Strindberga, później przyszły i filmowe role. Jej pierwszy film to "Czternaście godzin", w którym zagrała rolę Louise Ann Fuller. W 1952

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Nominacje do nagród Emmy 2015

  ..., "Unbreakable Kimmy Schmidt" Najlepszy miniserial "American Crime" "American Horror Story: Freak Show" "The Honorable Woman" "Olive Kitterridge" "Wolf Hall" Najlepszy film telewizyjny "Agatha Christie’s Poirot — Curtain: Poirot’s Last Case" "Bessie" "Grace of Monaco" "Hello Ladies: The Movie" "Killing Jesus" "Nightingale" Najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym Felicity Huffman...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

Zdjęcia na temat: the movie film
Wideo na temat: the movie film
 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...

 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...