• Informacje na temat:

  the sims 3

Artykuły na temat: the sims 3
 • Daria Widawska gra w The Sims 3

  ...- The Sims to jedyna gra, w którą gram. Żadna inna tak mnie nie wciągnęła. - przyznaje aktorka - Gra stwarza masę możliwości i można w nią grać bez końca. Mnie osobiście największą frajdę sprawia urządzanie domów dla moich licznych Simów. Wykupiłam już prawie całe miasto, więc mam pole do popisu. Na spotkaniu Daria Widawska pokazała dziennikarzom swoje simowe realizacje oraz możliwości jakie...

 • Eluveitie na 21. Przystanku Woodstock

  Eluveitie to kolejny zagraniczny zespół, który pojawi się na Przystanku Woodstock 2015.

 • "Władca pierścieni": Powstaje gra i plakat "Dwóch wież"

  Rozpoczęły się prace nad przeniesieniem fabuły drugiej części tolkienowskiej trylogii do świata gier komputerowych. Twórcy filmu "Władca pierścieni: Dwie wieże" współpracują przy tworzeniu wersji obrazu przeznaczonej na konsole PlayStation 2 i Game Boy Advance. W Internecie pojawił się natomiast opis być może ostatecznej wersji plakatu do filmu Petera Jacksona.

 • Rozdano "Machinery"

  W czwartek, 31 maja, w warszawskim klubie Piekarnia rozdano po raz piąty "Machinery", nagrody miesięcznika "Machina", przyznawane za najciekawsze zjawiska ubiegłego roku. Ceremonię uświetnił pierwszym występem na żywo zespół Yugoton, autor jednej z najpopularniejszych płyt pierwszego półrocza bieżącego roku.

 • Tę Lady pokochali już Amerykanie. Podbije Polskę?

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Need You Know" amerykańskiego tria Lady Antebellum. Zespół podbił już serca fanów w swojej ojczyźnie.

Dyskusje na temat: the sims 3
 • Re: Budzyński posunie się do szantażu!

  13- letnia zośka nie ma za grosz talentu aktorskiego i słabo się uczy, poczytaj w necie artykuły o niej.... do tego nie umie się wysławiać, tylko mówi jak 6-latka, np. relacja z the sims 3 zwierzaki... A jeżeli chodzi o wygląd to jest brzydka- nie da się ukryć, a gra fatalnie i SEPLENI a ma aż 13 lat, powinna do logopedy iść zamiast do TV, bo w TV nie jest jej miejsce...