• Informacje na temat:

  the summer set

Artykuły na temat: the summer set
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #61

  Summer" oraz rozpocznie prace nad ekranizacją powieści "Maid: Hard Work, Low Pay, and a Mother’s Will to Survive" Stephanie Land. Aktualizacja #24 [13 listopada]: W 2020 roku na Netflixie zadebiutuje(...) (w tej roli Katherine Langford), która postanowiła odebrać sobie życie. Pozostawiła również kasety magnetofonowe z 13 powodami, dla których zdecydowała się popełnić samobójstwo. W drugim sezonie...

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Psychodelia zawładnęła Warszawą

  "Chyba wszyscy wiedzą, jaką piosenkę teraz zagramy. Dlatego nie będę jej przedstawiał" - powiedział Neil Tennant, wokalista brytyjskiego duetu Pet Shop Boys, tuż przed tym, jak drugiego dnia Summer(...) Fidler i kultowy na Wyspach Ian Brown, były wokalista The Stone Roses. Jednak najbardziej udany występ - chyba całego festiwalu - dali amerykańscy wizjonerzy psychodelii z Mercury Rev.

 • Deftones po raz pierwszy w Polsce

  Na specjalne życzenie fanów, amerykańska formacja Deftones zgodziła się zagrać dłuższy set na festiwalu Rock In Summer.

 • Kontrowersyjnie i kosmicznie

  Pomimo stosunkowo słabej frekwencji, pierwszy dzień Summer Of Music Festival (sobota, 9 września) na warszawskim Służewcu należy uznać za bardzo udany.

 • "Must Be The Music": Kora nie przebiera w słowach

  Tak ostro jeszcze w muzycznym show Polsatu nie było. "Jak ty możesz coś takiego zrobić, jak wiesz, że ja tutaj siedzę. To jest po prostu beznadziejne" - tak Kora skomentowała występ Żanety Domańskiej w przeboju "Boskie Buenos" Maanamu.

 • Narkotyki na odwyku

  Queens Of The Stone Age wykazali się specyficznym poczuciem humoru...

 • Behemoth: Wzmacniacze eksplodują

  Po okresie intensywnych tras koncertowych promujących płytę "The Apostasy" Behemoth skupił się obecnie na letnich festiwalach.

 • Cholernie niesamowite Roskilde

  "Roskilde, jesteście cholernie niesamowici!" - chwalił publiczność duńskiego festiwalu lider Queens Of The Stone Age - Josh Homme, autor "cholernie niesamowitego" koncertu.

 • Przewodnik rockowy: Jeff Lynne - artystyczny spadkobierca Beatlesów

  Jeżeli Beatlesi działaliby do dziś, to wykonywali by taką właśnie muzykę! - Paul McCartney w latach 80. ubiegłego wieku o nagraniach Electric Light Orchestra. (Cytat z pamięci!)

Wideo na temat: the summer set
 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • 500 dni miłości

  Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny. Jest jak współczesny Don Kichote... marzyciel próbujący osiągnąć nierealne cele. Po jakimś czasie nie jest zakochany w Summer, tylko w idealizowanym obrazie dziewczyny, który sam stworzył. Historia zaczyna się w dniu gdy piszący teksty na kartki z życzeniami Tom (Joseph...

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...