• Informacje na temat:

  the vines

Artykuły na temat: the vines
 • Miley Cyrus wróci do byłego?

  ...", która opowiada o ich rozstaniu. Utwór ukaże się na najnowszym albumie grupy Jonas Brothers "Lines, Vines and Trying Times". "Spotkaliśmy się i stwierdziliśmy, że to całe nasze rozstanie było(...) u Jonasa. Para była niedawno widziana razem na skuterach wodnych u wybrzeża Tybee Island w stanie Georgia, gdzie Cyrus kręci swój najnowszy film "The Last Song" - podaje portal People.com. 16-latka...

 • The Vines na wiosnę

  Trzeci album australijskiego zespołu The Vines trafi do sklepów na wiosnę 2006 roku. Taką informację fani otrzymali od Andy'ego Kelly, menedżera zespołu.

 • The Vines: 13 utworów

  W poniedziałek, 16 maja, do studia weszła australijska grupa The Vines, by zarejestrować swój trzeci album. Następca "Winning Days" powstaje przy pomocy producenta Wayne'a Connoly'ego (You Am I, Youth Group). Jak na razie kwartet przygotował 13 utworów w wersji demo.

 • The Vines w studiu

  The Vines, australijski kwartet rodem z Sydney, którego pierwszy album narobił sporego zamieszania, zwłaszcza w Anglii, przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty. Muzycy grupy postanowili wykorzystać przerwę w trasie koncertowej i nagrać wersję demo następcy "Highly Evolved".

 • The Vines: Dni zwycięstwa

  Pod koniec marca ukaże się w Polsce najnowsza płyta australijskiej formacji The Vines, zatytułowana "Winning Days" ("Dni zwycięstwa"). To druga pozycja w dyskografii kwartetu z Sydney, reprezentującego modną obecnie scenę rocka garażowego.

 • The Vines: Nowa płyta w marcu

  Australijska formacja The Vines przygotowuje się do wydania drugiej w dyskografii płyty, "Winning Days". Na razie na internetowej stronie zespół udostępnił do przesłuchania jeden nowy utwór o bezkompromisowym tytule "Fuck The World".

 • Pobił matkę, zaatakował policjantów

  Znany z australijskiego zespołu The Vines wokalista Craig Nicholls został aresztowany pod zarzutem pobicia matki i napaści na policjantów.

 • Bracia o miłosnych rozterkach

  Album "Lines, Vines And Trying Times" amerykańskiego zespołu Jonas Brothers to najlepiej sprzedająca się płyta na świecie.

 • Idole nastolatek na szczycie!

  Album "Lines, Vines and Trying Times" rodzinnego zespołu Jonas Brothers debiutuje na szczycie amerykańskiego zestawienia bestsellerów płytowych.

 • White Stripes: Jack White jest "cool"

  Jack White, połowa amerykańskiego duetu The White Stripes, został wybrany najfajniejszą postacią w świecie muzycznym. W plebiscycie zorganizowanym przez angielski tygodnik muzyczny "New Musical Express", muzyk wyprzedził m.in. swoją siostrę Meg White, rapera Nelly, Craiga Nichollsa z australijskiej grupy The Vines, Pellego, wokalistę zespołu The Hives, oraz Fabrizio Morrettiego z grupy The