• Informacje na temat:

  the voice of poland antek

Artykuły na temat: the voice of poland antek
 • Paweł Królikowski martwi się o Antka!

  ...szufladkach…" - dodawał.  Jednak kilka miesięcy temu Antek i Julia rozstali się. Dzisiaj aktorka układa sobie życie u boku nowego chłopaka Barona, znanego z roli jurora w programie "The Voice of Poland...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Kasia Sawczuk (18 l.) większości znana jest głównie jako dziewczyna Antka Królikowskiego (27 l.). Dziewczyna jednak także próbuje swoich sił w show-biznesie - nie tak dawno występowała w "The Voice of Poland", zagrała też kilka epizodycznych ról w serialach. Sawczuk coraz częściej pojawia się w mediach. Ostatnio gościła m.in. w Pytaniu na śniadanie". Fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia, gdy...

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • 8 zł za kg cebuli, 6 zł za pęczek botwiny - Baron broni swoich drogich warzyw

  Niedawno media obiegła informacja, że warzywa z ekologicznej farmy Barona klienci otrzymują spleśniałe. Juror "The Voice of Poland" w końcu postanowił zabrać głos w sprawie.

 • Co zmienia Antek Smykiewicz?

  Ściana Wschodnia, zespół znanego z "The Voice Of Poland" Antka Smykiewicza, zaprezentował nowy singel zatytułowany "Zmieńmy to".

 • Antoni Królikowski znów zakochany!

  Po kilku miesiącach wolności Antek Królikowski (26 l.) znów wpadł w sidła amora. Czy tym razem pozostanie w nich na dłużej?

 • Kto wygra "The Voice of Poland"?

  Mateusz Krautwurst, Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz czy Damian Ukeje? Który z nich wygra pierwszą edycję "The Voice Of Poland"?

 • Małgorzata i Paweł Królikowscy przeżywają rozstanie

  ...dziewczyny jak rękawiczki i ostro imprezował, nagle zaczął mówić o stabilizacji. Zapowiedział nawet rodzicom, że zamierza się z Kasią ożenić.  Przyklasnęli, bo finalistka „The Voice of Poland” skradła(...)"Kocham tę dziewczynę absolutnie i jej talent, i wszystko, co z nią związane, i będę się nią opiekował" – deklarował niedawno w wywiadzie ich syn Antek (27 l.).  Od dwóch lat, odkąd na planie serialu...

 • "The Voice Of Poland": Znamy finalistów

  Poznaliśmy finalistów programu "The Voice Of Poland". W następną sobotę (10 grudnia) o miano najlepszego głosu w Polsce powalczą Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz, Mateusz Krautwurst i Damian Ukeje.

Dyskusje na temat: the voice of poland antek