• Informacje na temat:

  the voice poland

Artykuły na temat: the voice poland
 • Mateusz Grędziński wygrał "The Voice of Poland"! Ola Kwaśniewska oburzona!

  W miniony weekend TVP wyemitowała finałowy odcinek "The Voice of Poland", w którym zwyciężył Mateusz Grędziński z drużyny Piaska. Wygrana chłopaka była ogromnym zaskoczeniem dla pozostałych jurorów(...) przegranej podopiecznej jej przyjaciółki Natalii.  Oglądaliście finał "The Voice of Poland"? Zgadzacie się, że Mateusz nie zasłużył na wygraną?

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Paweł Kukiz jurorem w "The Voice od Poland"?

  ...-biznesie miałby chyba o wiele więcej do powiedzenia. Były prezes TVP, Juliusz Braun w wywiadzie dla TOK FM zdradził, że Pawłowi proponowano m.in. udział w "The Voice of Poland"! "Paweł Kukiz był przez nas bardzo namawiany, nie tylko zapraszany, żeby wystąpił jako trener w programie 'The Voice of Poland'. Bardzo nam się podobało, że to są różne wrażliwości, bo taka jest koncepcja tego programu...

 • "The Voice Of Poland": Aleksandra Nizio w przeboju Adele

  W kolejnym odcinku programu "The Voice Of Poland" porywający występ dała 19-letnia Aleksandra Nizio.

 • Natalia Kukulska będzie jurorką w "The Voice of Poland"? Kurski oszczędza!

  Jak dowiedział się jeden z tabloidów, to właśnie Natalia Kukulska (40 l.) ma zastąpić Edytę Górniak (43 l.) w fotelu jurora w programie "The Voice of Poland". Powodem mają być... oszczędności w TVP!

 • "The Voice of Poland": Będzie szósta edycja

  Wiosną zobaczymy szóstą edycję "The Voice of Poland". 9 i 10 stycznia w Warszawie odbędą się precastingi.

 • "The Voice of Poland" znika z anteny TVP! Jurorzy show stracą pracę

  ...„The Voice of Poland’’’, a z nim m.in. Edyta Górniak (43 l.) oraz Tomson (32 l.) i Baron (32 l.), znika a anteny Telewizji Publicznej! Muzyczne show zastąpi zupełnie inny program. Rozpaczy nie kryją fani show. Z niecierpliwością czekali na nową edycję.

 • Duże zmiany w "The Voice Of Poland"!

  Przyszła kolej na rewolucyjne zmiany zasad - zapowiadają producenci "The Voice Of Poland" przed sobotnim (29 listopada) półfinałem show.

 • Kukulska na planie spotu do nowej edycji "The Voice of Poland"!

  Nagrania do 7. edycji muzycznego show TVP 2 ruszyły pełną parą. Właśnie trwają prace nad spotem promocyjnym. Bez wątpienia największą uwagę fotoreporterów przyciągnęła Natalia Kukulska, czyli nowa jurorka "The Voice of Poland". Piosenkarka zastąpiła na tym miejscu Edytę Górniak. Myślicie, że sprawdzi się lepiej w tej roli niż rozkapryszona diwa? Zobaczcie naszą fotorelację z "kosmicznego" planu...

 • "The Voice of Poland": Wieczór bez sensacji

  Internauci są zgodni, finałowy odcinek "The Voice of Poland" nie obfitował w zaskakujące decyzje. Większość z komentujących przewidziała zwycięstwo Aleksandry Nizio.

Zdjęcia na temat: the voice poland
Wideo na temat: the voice poland
 • Pojedynek żywiołów w "The Voice of Poland"

  Przed nami kolejny odcinek muzycznych bitew w ósmej edycji „The Voice of Poland”. Tym razem zobaczymy pojedynek dwóch żywiołów – ognia i wody. Na ringu wystąpi muzyczna petarda – Jelena Matula, która postanowiła zamienić estrady w Dubaju na muzyczną scenę „The Voice of Poland”. To właśnie ona podczas „Przesłuchań w ciemno” swoim wykonaniem piosenki Jessie J „Bang Bang” rzuciła na kolana Michała

 • Hylińska w "The Voice of Poland". Jurorzy zaskoczeni!

  Agata Hylińska ma 39 lat i jak mówi jest przede wszystkim matką dwóch wspaniałych córek. Ta wokalistka to wolny ptak, żyjący dla pasji i miłości. Jest wielbicielką zmian, ulega impulsom, poddaje się emocjom, a wszystko dlatego, że kocha wolność, życie i ludzi. Nie tylko śpiewa, ale także tworzy teksty piosenek. Zobaczcie, jak przyjęli ją jurorzy.

Dyskusje na temat: the voice poland
 • Re: "M jak miłość": Czarne chmury nad głową Barbary Kurdej-Szatan! Odejdzie z "Emki"?

  The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance, dance, dance - czy to na pewno telewizja polska?

 • Re: - Występowałam w „The Voice of Poland”, ...

  kolejne "WielkieNic" z którego Tusk TV robi gwiazdę. Pewnie rodzinka z Izraela!?.

 • Re: - Występowałam w „The Voice of Poland”, ...

  dno ;}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

 • Re: "M jak miłość": Pora wrócić do domu

  Myślałam, że zniknie i nie wróci do serialu ale jak widać nie odpuści. Nie wiem kto ją tak promuje i wciska gdzie się da ale jak dla mnie ona nie potrafi grać, jest sztuczna i ten jej skrzeczący głos, okropieństwo. The Voice of Poland obrzydziła mi tym śmiechem na pokaz, głupimi pytaniami, głośnym zachowaniem i na dodatek wiecznie się myli.

 • Re: To się kręci: "Czas honoru - Powstanie Warszawskie"

  Z tej Kasi Sawczuk robią jakąś wielką aktorzynę. Kilka razy zaśpiewała w The Voice of Poland i już co wielka kariera w Polsce?

 • Re: “Barwy szczęścia": Urszula zajmie w sercu Stefana miejsce Walerii?

  jest wiele ambitniejszych programów w TV - na przykłąd Voice of Poland, Dancing With The Stars, Kuchenne Rewolucje, robienie sieczki z młodych ludzi przez sławnych kucharzy lub fryzjerów, jakieś Anny Marie Wesołowskie i zdrady itp. Ambitnie jest.

 • Re: "Barwy szczęścia": Radość czy żałoba?

  Czasem żona włącza. Z szacunku do niej ten wątek pominę, ale chce się powiedzieć "co za chore seriale"... Pomijam tych dennych aktorów. Zapowietrzającego się wiecznie Łukasza, co chwila wypowiadającego "Kasia" (dodajmy, że niedożywiona i ledwo oddychająca), czy bujającego się niczym dres, niedoszłego gwiazdora sceny muzycznej The Voice of Poland, czy subtelną, jakże delikatną, ckliwą Panią

 • Re: Alternatywy 4 - wczoraj i dziś

  Dlaczego w polskiej telewizji nie można obejrzeć nic ciekawego albo śmiesznego jak "Alternatywy 4"? W kółko Jak oni śpiewają, jak oni tańczą, mam talent(gdzie większosc uczestników śpiewa), Voice of Poland(jakby nie mogli polskiego tytułu wymyślić), Must ble the music itp. beznamiętne "szoły". Wolałbym aby budżety ogłupiających seriali i szołów przeznaczono na jeden lub dwa porządne filmy na rok

 • Re: Alternatywy 4 - wczoraj i dziś

  Dlaczego w polskiej telewizji nie można obejrzeć nic ciekawego albo śmiesznego jak "Alternatywy 4"? W kółko Jak oni śpiewają, jak oni tańczą, mam talent(gdzie większosc uczestników śpiewa), Voice of Poland(jakby nie mogli polskiego tytułu wymyślić), Must ble the music itp. beznamiętne "szoły". Wolałbym aby budżety ogłupiających seriali i szołów przeznaczono na jeden lub dwa porządne filmy na rok

 • Re: - Występowałam w „The Voice of Poland”, ...

  Dla mnie to zaden głos ,była faworyzowana przez tvp 2 w the voice of Poland,powinna dawno odpasc !!!!!!!