• Informacje na temat:

  the way back

Artykuły na temat: the way back
 • Colin Farrell wybiera celibat

  ...w jego życiu nie ma miejsca na kobiety". Pochodzący z Irlandii Farrell obecnie przebywa w Bułgarii, gdzie pracuje na planie filmu "The Way Back".

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Colin straci miliony dolarów?

  ...drugoplanowe role w filmach "The Way Back" i "Horrible Bosses".

 • The Darkness: Bilet w jedną stronę

  Brytyjska grupa The Darkness ma już tytuł drugiej płyty. Następca kasowego "Permission To Lnad" będzie nazywał się "One Way Ticket To Hell... And Back" i trafi do sklepów 28 listopada.

 • Farrell spotyka się z szesnastolatką?!

  ...wybranką jego serca ma być... 16-letnia Saoirse Ronan, z którą pracuje na planie filmu "The Way Back" - donosi dzisiejszy "Super Express". Urodzona w 1994 roku w Irlandii Saoirse ma już na swoim koncie...

 • The Darkness: Komórkowa przedpremiera

  Już w piątek, 30 września, premierę będzie miał najnowszy singel brytyjskiej grupy The Darkness, zatytułowany "One Way Ticket". Piosenka na razie będzie dostępna jedynie w formie... dzwonka telefonicznego.

 • Gwiazdy po latach: "Domek na prerii"

  ..."Ożeniłem się z czarownicą" czy "Brady Bunch". Po zakończeniu zdjęć do "Domku..." zagrała jeszcze w 15 serialach (głównie w rolach epizodycznych) i 35 filmach. W 2010 roku wydała autobiografię "The Way I See It: A Look Back at My Life on Little House". Prywatnie jest mężatką i ma dwójkę dzieci. Melissa Gilbert, czyli Laura Ingalls Od dziesiątego roku życia dorastała na oczach milionów widzów...

 • The Darkness: Kokainowy singel

  "One Way Ticket", najnowszy singel brytyjskiej grupy The Darkness, zainspirowany jest doświadczeniami wokalisty Justina Hawkinsa związanymi z używaniem kokainy. "Chciałem napisać piosenkę z perspektywy osoby, której ten narkotyk nie jest obcy" - tłumaczy frontman zespołu.

 • The Darkness: Piosenka o łysieniu

  Pod koniec listopada ukaże się druga płyta brytyjskich rockmanów z The Darkness. Na "One Way Ticket To Hell And Back" znalazł się utwór "Bald", w którym lider Justin Hawkins śpiewa o swoich lękach związanych z łysieniem.

 • Najlepsze czy najgorsze wakacje?

  27 września na ekrany polskich kin wejdzie komedia nagrodzonych Oscarem scenarzystów "Spadkobierców" zatytułowana "Najlepsze najgorsze wakacje" ("The Way Way Back").

Wideo na temat: the way back
 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Niepokonani

  Peter Weir, twórca "Truman Show" i "Pan i władca na krańcu świata" przedstawia niezwykle epicką, autentyczną historię o tytanicznym marszu ku wolności. W rolach głównych Colin Farrell i Ed Harris. W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z sowieckiego gułagu. Bez mapy czy kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego - od Syberii, przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet, Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez 6000 km pełna jest heroicznej...

 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...