• Informacje na temat:

  thomas haden church aktor

Artykuły na temat: thomas haden church aktor
 • Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  ...w 1996 roku. Wtedy to właśnie mogliśmy po raz ostatni oglądać go na dużym ekranie w filmie "Big Packages". W tym roku skończy 67 lat. Thomas Haden Church, czyli Lowell Mather Karierę w show(...)Timothy Daly, czyli Joe Hackett Od dziecka wróżono mu karierę aktorską. Już jako kilkulatek występował w sztukach teatralnych, a w wieku dziesięciu lat zadebiutował na małym ekranie. Młody Tim...

 • Szuka byłego chłopaka. Po co?

  Marisa Tomei ("Zapaśnik"), Thomas Haden Church ("Bezdroża"), Allison Janney ("Juno") i Alec Baldwin ("Lekcja przetrwania") wystąpią w komedii "Lucky Them". Pierwszy klap na planie padnie latem tego roku.

 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

 • Problemy Eddiego

  Nominowany do Oscara Thomas Haden Church zagra niebawem obok Eddiego Murphy'ego w nowej komedii pt. "Nowhereland".

 • Alexander Payne wybrał obsadę

  Znamy już nazwiska aktorów, którzy najpewniej zagrają główne roli w filmie "Sideways", nowym projekcie Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ). Na planie tego projektu mają pojawić się Thomas Haden Church ( "3000 mil do Graceland" , "Kowboje i idioci" ) oraz Paul Giamatti ( "Człowiek z Księżyca" , "Planeta Małp" ). W głównej roli żeńskiej dołączy do nich Virgina Madsen ( "Diuna" , "Nawiedzony dom" ).

 • Spider-Man ma przeciwnika!

  Thomas Haden Church, który nominowany był w tym roku do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za drugoplanową rolę w filmie "Bezdroża" , zagra przeciwnika człowieka-pająka w trzeciej filmowej opowieści o przygodach komiksowego bohatera. Informację podali Sam Raimi - reżyser obrazu "Spider-Man 3" oraz producenci filmu, Laura Ziskin i Avi Arad.

 • Weekend w kinie

  W ten piątek na ekranach polskich kin zadebiutują aż trzy produkcje nominowane w tym roku do Oscara w kategorii "Najlepszy film" - "Bezdroża" , "Marzyciel" i "Ray" . Poza tym widzowie będą mogli obejrzeć "Lawendowe wzgórze" , "Zło" , "Miłość na żądanie" oraz animację "Kubuś i Hefalumpy" .

 • James Cromwell w "Spider-Manie 3"

  James Cromwell ( "Ja, robot" , "Suma wszystkich strachów" , "Anioły w Ameryce" ) dołączył do obsady filmu "Spider-Man 3". Doświadczony aktor wcieli się w postać kapitana Stacey - ojca bohaterki granej przez Bryce Dallas Howard ( "Manderlay" , "Osada" ).

 • Złote Satelity 2005 rozdane

  Filmy "Hotel Rwanda" i "Bezdroża" zostały uznane przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy za najlepsze produkcje minionego roku. Złote Satelity, nagrody stowarzyszenia, przyznano w 34. kategoriach kinowych i telewizyjnych.

 • Boston: Film roku

  Krytycy z Bostonu dołączyli do swych kolegów z Los Angeles oraz Nowego Jorku i przyznali nagrody honorujące filmowe dokonania za 2004 rok. Także w Bostonie laury zebrał obraz "Sideways" Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ). Film uhonorowano czterema wyróżnieniami. "Sideways" został uznany przez członków Boston Society of Film Critics między innymi za "Najlepszy film".