• Informacje na temat:

  thomas ian nicholas reżyser

Artykuły na temat: thomas ian nicholas reżyser
 • Znana bajka w widowiskowej oprawie

  Ceniony w branży filmowej Bryan Singer ("Podejrzani", "Superman: Powrót", seria "X-Men") jest reżyserem epickiego widowiska przygodowego w 3D pod tytułem "Jack pogromca olbrzymów". Obraz zadebiutuje na ekranach polskich kin 15 marca.

 • X-Meni powracają na ekrany kin

  W najnowszym filmie z serii "X-Men" bohaterowie walczą o przetrwanie gatunków w dwóch okresach. Postaci z pierwszych części cyklu spotykają swoje młodsze wcielenia, znane z produkcji "X-Men: Pierwsza klasa", i łączą siły, by stoczyć walkę o przyszłość.

 • Święta w kinie? Czemu nie!

  Co prawda dystrybutorzy zrezygnowali z wprowadzania filmów w Wielki Piątek, ale na ekranach polskich kin jest wystarczająco dużo produkcji, żeby było w czym wybierać. Przypominamy dziesięć najbardziej atrakcyjnych tytułów.

 • Rekordowy weekend w kinach: Aż 10 premier

  Aż 10 kinowych premier debiutuje w piątek na ekranach: wśród nich głośne "Polowanie" z rolą Madsa Mikkelsesa i amerykańska "Władza" z Russellem Crowem i Markiem Wahlbergiem. W premierowym gronie znalazły się też trzy polskie produkcje: "Miłość" Sławomira Fabickeigo, "Baczyński" Kordiana Piwowarskiego i dokument Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku".

 • Niezatapialny!

  Spośród 9 premierowych tytułów, które w piątek trafiają na ekrany polskich kin, jeden zajmuje w historii kina szczególne miejsce. "Titanic" Jamesa Camerona jest po prostu... niezatapialny!