• Informacje na temat:

  thorsten kaye

Artykuły na temat: thorsten kaye
 • Thorsten Kaye nowym Ridgem w "Modzie na sukces"!

  ...children", Thorsten Kaye. Przed mężczyzną stoi teraz nie lada wyzwanie. "Liczę, że dzięki mojej pracy pomogę 'Modzie na sukces'. Gdyby jednak tak się nie stało, Ridge przecież znów może zaginąć na bezludnej wyspie" - mówi Thorsten. No przecież to takie oczywiste... Jak Wam się podoba?

 • "Moda na sukces": Ciacha w natarciu

  ...29 czerwca, po 13 latach nieobecności, do L. A. powrócił Zende Forrester - adoptowany syn Kristen (Tracy Melchior) i Antonia (Paulo Benedeti). Chłopak przyjechał do miasta na zaproszenie Ridge’a (Thorsten Kaye) oraz Pam (Alley Mills), którzy załatwią mu staż w Forrester Creations, chcąc, by Zende nauczył się pracy w rodzinnym imperium. Starają się również, by na początku nikt w firmie nie...

 • "Moda na sukces": Pożegnanie z serialem

  ...swoją przygodę z telenowelą. Plotkowano, że nie przedłużył kontraktu, ponieważ zaproponowano mu niesatysfakcjonujące warunki finansowe. Jego miejsce zajął Thorsten Kaye, ale nowego oblicza Ridge'a...

 • Pożegnanie z "Modą na sukces"

  Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów "Mody na sukces". Krążące plotki, że najdłużej emitowany w Polsce serial znika z anteny Jedynki właśnie się potwierdziły. Ostatni odcinek serii o perypetiach rodziny Forresterów zobaczymy we wtorek, 9 grudnia. Jego miejsce zajmą powtórki "Sąsiadów".

 • "Moda na sukces": Nowy Ridge zauroczy widzów?

  To właśnie on zastąpił Ronna Mossa w "Modzie na sukces". 47-letni Thorsten Kaye rozpoczął już pracę na planie serialu. Jego Ridge będzie chciał odzyskać Brooke.

 • "Moda na sukces" w Polsce?

  "Moda na sukces" będzie kręcona u nas? To jest całkiem realne! Taką wiadomość przekazał na jednym z portali społecznościowych producent serialu, Casey Kasprzyk.

 • Nie chce udawać Ronna Mossa

  Jego ojciec urodził się w Olecku, on we Frankfurcie, pracę znalazł jednak dopiero za oceanem. Po licznych epizodach trafił na rolę życia - gra Ridge'a w "Modzie na sukces".