• Informacje na temat:

  tia carrere aktorka

Artykuły na temat: tia carrere aktorka
 • Wspomnień czar: "Drużyna A"

  ...czasu już bronił się przed zarzutami, że jest seksistowski. Najpoważniejszą kandydatką była Tia Carrere. Niestety, aktorka była związana kontraktem z soap operą "General Hospital", której producenci(...) Culea przed kamerami. Jej postać, Amy Allen, wspierała weteranów przez półtora sezonu. W połowie 2. serii aktorka popadła w konflikt z pomysłodawcami i scenarzystami serialu. Domagała się większej...

 • Tia Carrere pracuje z Trickym

  Tia Carrere, amerykańska aktorka znana m.in. z filmu "Świat Wayne'a", ma zamiar nagrać kolejną płytę. Co prawda ma własny zespół, jednak przy nagrywaniu nowego albumu postanowiła zaufać profesjonalistom i zwróciła się o pomoc do Tricky'ego.

 • Kto zostanie najbardziej oddanym fanem?

  Już dziś, 15 listopada, w godzinach wieczornych poznamy laureata konkursu na najbardziej oddanego fana, organizowanego przy okazji wręczenia europejskich nagród MTV przez firmę Carlsberg. Wśród siedmiu uczestników, którzy spotkają się w Sztokholmie na wielkim finale jest także reprezentant Polski. Do stolicy Szwecji pojechał Marcin Łada z Tczewa, zwycięzca polskiej edycji konkursu.

 • Pochodzący z Tczewa Marcin Łada został zwycięzcą polskiej edycji konkursu na najbardziej oddanego fana, organizowanego przy okazji wręczenia europejskich nagród MTV przez firmę Carlsberg. Dzięki temu pojedzie on do Sztokholmu, gdzie 15 listopada wraz z sześcioma innymi uczestnikami konkursu z innych krajów będzie walczył o pierwszą nagrodę.