• Informacje na temat:

  til schweiger

Artykuły na temat: til schweiger
 • Til Schweiger kontra Beck: Spotkamy się w sądzie

  Niemiecki aktor Til Schweiger zarzuca amerykańskiemu muzykowi Beckowi, że zrujnował jego posiadłość w Malibu.

 • Til Schweiger jako Lucky Luke!

  Niemiecki aktor Til Schweiger ( "Bandyta" , "Pukając do nieba bram" , "Wyścig" , "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) zagra dzielnego kowboja w filmie "The Daltons", adaptacji francuskiego komiksu "Lucky Luke". Zdjęcia do projektu rozpoczną się już wkrótce. Premierę obrazu we Francji zaplanowano na grudzień 2004 roku.

 • Til Schweiger bokserem

  Niemiecki aktor Til Schweiger, znany dzięki rolom w filmach "Bandyta", "Mężczyzna - przedmiot pożądania" oraz "Pukając do nieba bram", wcieli się w postać legendarnego niemieckiego boksera Maxa Schmelinga w biograficznym obrazie "Joe And Max". Zdjęcia rozpoczynają się w maju w Berlinie.

 • Til Schweiger zdobywa Hollywood

  Jeden z najpopularniejszych niemieckich aktorów, Til Schweiger, znany w Polsce dzięki roli w filmie Macieja Dejczera "Bandyta", otrzymał ostatnio propozycje zagrania w dwóch hollywoodzkich superprodukcjach. W pierwszej - "Champs"- wystąpi obok Sylvestra Stallone, z Nickiem Nolte spotka się natomiast na planie filmu "Investigating Sex".

 • 16 kwietnia w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera dramatu "Driven". Twórcą filmu jest Renny Harlin ( "Piekielna głębia" , "Szklana pułapka 2"), a autorem scenariusza i odtwórcą głównej roli sam hollywoodzki gwiazdor Sylvester Stallone.

 • Międzynarodowy Król Artur

  W miarę rozrostu obsady realizowanego obecnie wielkiego widowiska "Król Artur" powiększa się także jej różnorodność etniczna. Ostatnio swój udział w przedsiewzięciu potwierdzili ostatecznie Szwed Stellan Skarsgard ( "Ronin" , "Dom Glassów" ), Niemiec Til Schweiger ( "Bandyta" , "Wyścig" ), a także jeden z największych duńskich gwiazdorów - Mads Mikkelsen ( "Księga Diny" ).

 • Warszawa: "Mężczyzna, przedmiot pożądania"

  Już we wtorek, 25 listopada, w warszawskim kinie "Luna" zostanie zaprezentowany film "Mężczyzna, przedmiot pożądania" . Ten zrealizowany w 1994 roku obraz był jednym z największych kasowych przebojów niemieckiego kina lat 90. Główną rolę zagrał w nim Til Schweiger ( "Bandyta" , "Pukając do nieba bram" , "Wyścig" , "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ).

 • Halle Berry powraca na plan

  Halle Berry wróci na plan filmu "New Year's Eve", ale już jako zupełnie inna postać. Przypomnijmy, że aktorka porzuciła produkcję z powodu sądowej batalii z byłym partnerem o opiekę nad córką.

 • Dyskobol zostanie aktorem?

  Robert Harting, który w Moskwie po raz trzeci z rzędu wywalczył tytuł mistrza świata w rzucie dyskiem, ma także aspiracje wykraczające poza stadion lekkoatletyczny. 28-letni Niemiec chciałby spróbować swoich sił jako aktor.

 • Powrót Króla Artura

  Znane są już niektóre szczegóły wielkiego widowiska "King Arthur", które wyprodukuje Jerry Bruckheimer. Obsadzono już większość ról pierwszo - i drugoplanowych, z wyjątkiem postaci Lancelota i Ginewry. Reżyser Antoine Fuqua ( "Dzień próby" , "Tears of the Sun" ) rozpocznie niedługo zdjęcia w Irlandii.

Wideo na temat: til schweiger
 • W drodze do domu

  "W drodze do domu" to szósty w dorobku Benta Hamera film fabularny, a zarazem druga z kolei adaptacja filmowa. W 2005 roku reżyser nakręcił "Factotum" na podstawie powieści Charlesa Bukowskiego. Tym razem jednak tematem stała się ludzka natura, którą reżyser konfrontuje z przyrodą i ekstremalnymi sytuacjami życiowymi. Film ma charakter nowelowy, ale składa się nie tyle z oddzielnych, lecz przeplatających się ze sobą historii, które tworzą na ekranie ciekawą mozaikę ludzkich typów i zachowań....

 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Druga szansa

  Andreas (Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda serialu ,,Gra o tron'') jest detektywem i ma poukładane życie - dobra praca, piękny dom z widokiem na morze, piękna żona Anna (Maria Bonnevie - "Księga Diny'') i nowo narodzony synek. Pewnego dnia wraz ze swoim partnerem, a zarazem przyjacielem, Simonem ( Ulrich Thomsen - "W lepszym świecie'') zostaje wezwany do patologicznej rodziny. Wkrótce ta interwencja wywróci jego życie do góry nogami i Andreas stanie przed moralnymi wyborami, z których żaden nie...

Dyskusje na temat: til schweiger