• Informacje na temat:

  tim burton plotki

Artykuły na temat: tim burton plotki
 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  ...w kilku filmach, m.in. u boku Nicolasa Cage'a i Bruce'a Willisa. Zagrała także z Johnnym Deppem w "Edzie Woodzie" i w filmie "Marsjanie atakują" Tima Burtona. Później pojawiła się propozycja stacji HBO(...) reszta dziewczyn tak świetnie radziła sobie z rozbieranymi scenami. One wyglądały w nich wspaniale. Moja skromność mi na to jednak nie pozwoliła" - przyznała gwiazda. Ostatnio pojawiły się plotki, że...

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Tim Burton bierze "Piratów"?

  Studio Disneya potwierdziło, że powstanie czwarta część "Piratów z Karaibów". Jeden z serwisów filmowych twierdzi, że reżyserii tego obrazu może podjąć się sam Tim Burton.

 • Video, DVD: "Podwodne życie ze Stevem Zissou"

  W środę, w ostatni dzień sierpnia 2005 roku, do sprzedaży oraz wypożyczalni trafia zabawny film Wesa Andersona "Podwodne życie ze Stevem Zissou" . Tego nakręconego w doborowej obsadzie filmu nie powstydziłby się sam Tim Burton.

 • Nie Matt Damon, a znany z filmu "Złoto pustyni" Mark Wahlberg zagra w remake' u "Planety małp", reżyserowanym przez Tima Burtona, autora "Batmana", "Edwarda Nożycorękiego" czy "Jeźdźca bez głowy".

 • Albo rola, albo rozwód

  Brytyjska aktorka Helena Bonham-Carter (41 l.) zagroziła swemu chłopakowi Timowi Burtonowi... rozwodem, jeśli ten nie powierzyłby jej żadnej roli w swym najnowszym filmie "Sweeney Todd".

 • Britney: Imię z czekolady

  W lipcu Britney Spears, będąca obecnie w zaawansowanej ciąży, uczestniczyła w amerykańskiej premierze filmu "Charlie i fabryka czekolady" Tima Burtona. Tak bardzo spodobała jej się postać głównego bohatera, że postanowiła dać swojemu nienarodzonemu dziecku imię Charlie.

 • Cała prawda o "Piratach 4"

  Współscenarzysta czwartej części "Piratów z Karaibów", Terry Rossio zdementował większość plotek dotyczących filmu, krążących ostatnio po sieci. Co okazało się nieprawdą, a co nie?

 • Superman: Światło w tunelu?

  Nadal nie ustają spekulacje na temat realizacji piątego filmu z cyklu "Superman" . Ciągle brak jest jednak ostatecznie potwierdzonych wiadomości na temat tej produkcji, włącznie z nazwiskiem reżysera i aktorów, którzy wystąpią w rolach głównych. W zaistniałej sytuacji najbardziej pewną wydaje się być informacja, że większość zdjęć do widowiska zostanie zrealizowana w kompleksie filmowym Fox Studios w australijskim Sydney.

 • Marion Cotillard zostanie mamą

  Już niedługo Marion Cotillard ("Incepcja", "Nine - Dziewięć") zabłyśnie w nowej roli. 35-letnia francuska gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka.