• Informacje na temat:

  tim mcgraw aktor

Artykuły na temat: tim mcgraw aktor
 • Oscary 2015: Znamy laureatów!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego podczas odbywającej się w nocy z niedzieli na poniedziałek gali. Największym wygranym nagród amerykańskiej Akademii Filmowej okazał się zdobywca czterech statuetek, w tym dla najlepszego obrazu roku -"Birdman".

 • Najseksowniejszy mężczyzna

  Magazyn "People" po raz kolejny wskazał najseksowniejszego mężczyznę na świecie. Tym razem ten zaszczytny tytuł zdobył Bradley Cooper.

 • Nominacje do People's Choice Awards

  Znane nazwiska przewijają się na liście nominowanych do amerykańskiej edycji People's Choice Awards. Są wśród nich między innymi Tom Hanks, Mel Gibson, Denzel Washington, Sandra Bullock, Jennifer Lopez i Julia Roberts. Wśród filmów o palmę pierwszeństwa walczą: "Shrek" , "Pearl Harbor" oraz "Szybcy i wściekli" . Amerykańska publiczność spośród nominowanych wybierze ulubionych aktorów, filmy

 • Britney Spears i 'N Sync czytają modlitwy papieża

  Britney Spears, grupa 'N Sync, Faith Hill, Tim McGraw, Monica plus Steven Tyler i Joe Perry z Aerosmith będą czytać w studiu nagraniowym modlitwy autorstwa papieża Jana Pawła II. Zostaną one wydane listopadzie tego roku na specjalnej płycie kompaktowej przez firmę Compulsion Entertainment.

 • Nagrody amerykańskiej publiczności

  W niedzielę, 11 stycznia, już po raz 30. przyznano doroczne nagrody amerykańskiej publiczności. Wyróżnienie People's Choice Award dla najlepszego filmu przypadło widowisku "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , najlepszym filmem dramatycznym obwołano "Władcę Pierścieni: Dwie Wieże" , zaś tytułem najlepszej komedii obdarzono "Bruce'a Wszechmogącego" .

 • Britney w hołdzie dla papieża

  Amerykańskie gwiazdy muzyki i filmu wystąpiły w filmie "Tribute To Pope John Paul II", będącym hołdem dla Jana Pawła II. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Britney Spears, członkowie grup Aerosmith (wokalista Steven Tyler i gitarzysta Joe Perry) i 'N Sync, Faith Hill oraz aktorzy Danny Glover i Jennifer Love Hewitt.

 • Rozdano American Music Awards

  W poniedziałek, 13 stycznia, w Shrine Auditorium w Los Angeles, już po raz 30. wręczono nagrody American Music Awards. Najwięcej wyróżnień zebrali Eminem (cztery) oraz Dixie Chicks i Creed (po dwie). Żaden z trójki wykonawców nie pojawił się jednak na gali wręczenia nagród.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

 • MTV Movie Awards: Nominacje

  Stacja MTV ogłosiła w środę, 4 maja, nominowanych do tegorocznej edycji nagród MTV Movie Awards. Najwięcej nominacji - aż po cztery - otrzymały filmy "Legenda telewizji" i "Wredne dziewczyny" . 14. ceremonia wręczenia wyróżnień, którą poprowadzi Jimmy Fallon, odbędzie się 4 czerwca, w Shrine Auditorium w Los Angeles. Na antenie MTV program "2005 MTV Movie Awards" wyświetlony zostanie 9 czerwca.

 • "8 Mila" znowu na szczycie

  Początek nowego roku zazwyczaj przynosi znaczny spadek sprzedaży płyt. Widać to wyraźnie na przykładzie amerykańskiej listy przebojów, publikowanej przez tygodnik "Billboard". Spadek obrotów w czołówce zestawienia wynosi po kilkadziesiąt procent. Dzięki temu, nawet przy tak mizernej w przypadku Stanów Zjednoczonych sprzedaży jak 119 tys. egz., na miejscu pierwszym, po raz drugi z rzędu znalazła się muzyka do filmu "8 Mile".

Wideo na temat: tim mcgraw aktor
 • Wojna Restrepo

  "Wojna Restrepo" jest jednym z nielicznych filmów we współczesnej kinematografii, w którym zarówno kule jak i wznoszony przez nie obłoczek kurzu tuż przy nogach stojącego żołnierza są do bólu prawdziwe. Tim Hetherington, fotograf z laurem World Press Photo i Sebastian Junger, autor przeniesionej na ekran morskiej odysei rybackiego kutra "Gniew oceanu", towarzyszą przez 15 miesięcy amerykaoskim żołnierzom w zagubionej w górach Afganistanu dolinie Korengal, zwanej inaczej Doliną Śmierci....

 • Mroczne cienie

  Reżyser Tim Burton przenosi kultowy serial "Dark Shadows" na duży ekran i przedstawia gotycką komedię pod tym samym tytułem polski ("Mroczne cienie") z gwiazdorską obsadą: Johnnym Deppem, Michelle Pfeiffer i Heleną Bonham Carter. W 1752 r. Joshua i Naomi Collins razem z synem o imieniu Barnabas wyruszyli w rejs z Liverpoolu w Anglii do Ameryki, aby tam zacząć nowe życie. Ale nawet przemierzenie oceanu nie wystarczyło, żeby uwolnić się od tajemniczej klątwy, która prześladowała ich rodzinę. Po...

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...