• Informacje na temat:

  tim robbins zdjęcia

Artykuły na temat: tim robbins zdjęcia
 • Tim Robbins w filmie "Zathura"

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" , "Skazani na Shawshank" ) będzie gwiazdą filmu "Zathura", który wyprodukuje studio Columbia Pictures. Obraz ma być adaptacją powieści dla dzieci autorstwa Chrisa Vana Allsburga. Zdjęcia rozpoczynają się w sierpniu.

 • Tim Robbins zakochuje się w klonie

  Tim Robbins ( "Misja na Marsa" , "Skazani na Shawshank") wystąpi wspólnie z Samanthą Morton ( "Raport mniejszości" , "Słodki drań" ) w filmie zatytułowanym "Code 46". Na fotelu reżysera zasiądzie Michael Winterbottom, twórca m.in. westernu "Królowie życia" .

 • Tim Robbins walczy z reżimem

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" , "Wojna światów" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w głównej roli w politycznym dreszczowcu "Hot Stuff", który przygotowuje Phillip Noyce ( "Polowanie na króliki" , "Spokojny Amerykanin" ). Obraz powstaje w studiu Working Title.

 • Robbins i Sarsgaard w "The Green Lantern"

  Tim Robbins i Peter Sarsgaard zagrają w ekranowej adaptacji komiksu "The Green Lantern" ("Zielona Latarnia"). Aktorzy dołączą do Ryana Reynoldsa, który już wcześniej podpisał kontrakt na udział w filmie.

 • Love story na zgliszczach WTC

  Susan Sarandon ("Thelma i Louise", "Klient", "Olej Lorenza") i Tim Robbins ("Skazani na Shawshank", "Gracz", "Hudsucker Proxy"), przygotowują się do realizacji filmu opowiadającego o wrześniowym ataku terrorystycznym na World Trade Center. Jak poinformował magazyn Variety , ma to być klasyczne love story.

 • Nicolas Cage w wirtualnym świecie

  Nicolas Cage ( "60 sekund" , "Dzikość serca", "Ciemna strona miasta" ) i Tim Robbins ("Skazani na Shawshank", "Konspiracja.com" , "Gracz") mają zagrać w nowym, widowiskowym filmie science-fiction przygotowywanym w Hollywood. Jak zapewniają producenci, część akcji ma rozgrywać się w wirtualnym świecie.

 • Jest Doktor Doom!

  Nie potwierdziły się doniesienia, że w ekranizacji komiksu "Fantastyczna czwórka" największe szanse na wcielenie się w rolę złowrogiego Doktora Dooma mają Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" ) bądź Jason Isaacs ( "Harry Potter i komnata tajemnic" ). Przeciwnikiem Mr Fantastica, Niewidzialnej Kobiety, Ludzkiej Pochodni i Giganta będzie bowiem Julian McMahon ( serial "Nip/Tuck").

 • Zmarł Jean-Yves Escoffier

  Jean-Yves Escoffier, jeden z najwybitniejszych francuskich operatorów filmowych, zmarł na początku kwietnia w Los Angeles. Filmowiec był autorem zdjęć do filmów takich reżyserów, jak Leos Carax, Gus Van Sant, Neil LaBute, Robert Benton i Wong Kar-Wai. Niedawno mogliśmy podziwiać jego pracę w filmie "Opętanie" .

 • Ziyi Zhang wręczy Oscary

  Ziyi Zhang ( "Hero" ) jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas 77. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłosił Gil Cates, producent oscarowej ceremonii. Chińska jest bohaterką filmu "Dom latających sztyletów" , który w tym roku ma szansę na złotą statuetkę w kategorii "Najlepsze zdjęcia".

 • Susan Sarandon w celi śmierci

  Susan Sarandon ( "Alfie" , "Mila księżycowego światła" ), Danny Glover ( "Genialny klan" , "Zabójcza broń 4" ) i Aidan Quinn ( "Skradzione lato" , "Evelyn" ) spotkają się na planie filmu "The Exonerated". Obraz jest prawdziwą historią szóstki niewinnych ludzi, którzy zostali skazani i czekają na wykonanie wyroku w swych celach śmierci.

Wideo na temat: tim robbins zdjęcia
 • Hell

  Jest rok 2016. Świat, który dotąd znaliśmy, przestał istnieć. Temperatura na Ziemi wzrosła o 10 stopni Celsjusza. Słońce - dawniej źródło życia, światła i ciepła, obróciło Ziemię w jałową pustynię i doprowadziło do długotrwałych susz, dając początek palącym jak ogień upałom. Przeszywające światło wdziera się niemal wszędzie i nawet noce są nieznośnie jasne. Woda zanika, a kaptury i maski to jedyna ochrona przed słońcem, które parzy jak rozżarzony ogniem węgiel. W świecie, w którym każda...

 • Wojna Restrepo

  "Wojna Restrepo" jest jednym z nielicznych filmów we współczesnej kinematografii, w którym zarówno kule jak i wznoszony przez nie obłoczek kurzu tuż przy nogach stojącego żołnierza są do bólu prawdziwe. Tim Hetherington, fotograf z laurem World Press Photo i Sebastian Junger, autor przeniesionej na ekran morskiej odysei rybackiego kutra "Gniew oceanu", towarzyszą przez 15 miesięcy amerykaoskim żołnierzom w zagubionej w górach Afganistanu dolinie Korengal, zwanej inaczej Doliną Śmierci....

 • Mroczne cienie

  Reżyser Tim Burton przenosi kultowy serial "Dark Shadows" na duży ekran i przedstawia gotycką komedię pod tym samym tytułem polski ("Mroczne cienie") z gwiazdorską obsadą: Johnnym Deppem, Michelle Pfeiffer i Heleną Bonham Carter. W 1752 r. Joshua i Naomi Collins razem z synem o imieniu Barnabas wyruszyli w rejs z Liverpoolu w Anglii do Ameryki, aby tam zacząć nowe życie. Ale nawet przemierzenie oceanu nie wystarczyło, żeby uwolnić się od tajemniczej klątwy, która prześladowała ich rodzinę. Po...