• Informacje na temat:

  timberlake spędził

Artykuły na temat: timberlake spędził
 • Justin Timberlake ma gest!

  Justin Timberlake (33 l.) postanowił dać wyjątkowy prezent urodzinowy swojej żonie. Zabrał ją na Barbados!

 • Timberlake po operacji

  W czwartek, 5 maja, Justinowi Timberlake'owi usunięto guzki na gardle, które mogły spowodować utratę głosu. Zabieg powiódł się, a amerykański wokalista jeszcze przez tydzień będzie musiał wypoczywać w domu.

 • Justin Timberlake ma nowy romans?

  Justin Timberlake najwyraźniej znalazł już pocieszenie po rozstaniu z Jessiką Biel. Gwiazdor spędził sobotnią noc w towarzystwie aktorki Olivii Wilde. Para wyglądała ponoć na zauroczonych sobą.

 • Justin Timberlake dobija do miliona

  Pomimo kilku oczekiwanych płytowych premier w mijającym tygodniu, pierwsze miejsce na amerykańskiej liście bestsellerów "Billboard 200" utrzymał Justin Timberlake z "FutureSex/LoveSounds". Nowy album byłego wokalisty N' Sync zakupiło ponad 215 tysięcy osób, co daje wynik ponad 900 tysięcy od momentu premiery płyty.

 • Timberlake chodzi z "Trzynastką"?

  Justin Timberlake najwyraźniej znalazł już pocieszenie po rozstaniu z Jessiką Biel. Gwiazdor spędził sobotnią (2 kwietnia) noc w towarzystwie Olivii Wilde. Para wyglądała ponoć na zauroczonych sobą.

 • Nowa para Hollywood?

  Justin Timberlake najwyraźniej znalazł już pocieszenie po rozstaniu z Jessiką Biel. Gwiazdor spędził sobotnią (2 kwietnia) noc w towarzystwie Olivii Wilde. Para wyglądała ponoć na zauroczonych sobą.

 • Timberlake chce się żenić!

  Justin Timberlake zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie Jessice Biel, jak donosi informator agencji Associated Press. Jeśli aktorka powie "tak", wesele odbędzie się na prywatnej wyspie...

 • Justin Timberlake w Gdańsku: Czego zażądał wokalista?

  19 sierpnia gwiazdor popu Justin Timberlake po raz pierwszy wystąpi w Polsce - na gdańskiej PGE Arenie. Do mediów trafiły co ciekawsze fragmenty długiej listy żądań artysty.

 • Spuścił spodnie dla Madonny

  Justin Timberlake ujawił, że jednym z najlepszych dni jego życia był dzień, w którym Madonna nakazała mu spuścić spodnie.

 • Timberlake i Diaz: To koniec?

  "Między nami koniec" - miał powiedzieć wokalista Justin Timberlake (26 l.) o swoim związku z aktorką Cameron Diaz (35 l.). Czyżby koniec hollywoodzkiego romansu?

Wideo na temat: timberlake spędził
 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Dopóki piłka w grze

  Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał. Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry'ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem Timberlakiem. Gus Lobel (Clint Eastwood) jest jednym z najlepszych łowców talentów w historii baseballu....

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...