• Informacje na temat:

  timberlake stworzył

Artykuły na temat: timberlake stworzył
 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Timberlake synem Willisa

  Trwają prace nad czwartą częścią przebojowego cyklu "Szklana pułapka" . Według najnowszych doniesień, gwiazda muzyki pop Justin Timberlake ma zagrać syna bohatera filmu, policjanta Johna McClane'a, w którego po raz czwarty wcieli się hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis.

 • Justin Timberlake projektuje i wygrywa

  24-letni Justin Timberlake, popularny amerykański wokalista, postanowił podążyć za ostatnim hollywoodzkim trendem i zaprojektować kolekcję ubrań. W stworzeniu linii pomoże mu najlepszy przyjaciel Trace Ayala. Piosenkarz wygrał także z modelką Lucy Clarkson proces o pomówienie.

 • J. Timberlake zagra E. Johna?

  Czy amerykański wokalista Jason Timberlake wcieli się w Eltona Johna? Być może tak się stanie - takie są przynajmniej plany brytyjskiego piosenkarza, który postanowił stworzyć biograficzny film o sobie. Elton John ma nadzieję zakontraktować także Catherinę Zeta-Jones i Elizabeth Hurley.

 • Timberlake zagra Eltona Johna?

  Elton John chce, żeby w filmie opowiadającym o jego życiu, zagrał go Justin Timberlake. Muzyk jest przekonany, że młody artysta byłby idealny w tej roli.

 • Justin Timberlake podrywa Amy Adams

  Justin Timberlake i Amy Adams spotkali się na planie osadzonego w świecie futbolu amerykańskiego filmu "Dopóki piłka w grze", gdzie partnerował im Clint Eastwood. Z okazji premiery DVD i Blu-ray aktorzy przybliżyli kulisy realizacji obrazu.

 • Demon seksownych bitów, czyli od zera do bohatera

  Na początku został twarzą najpopularniejszego zespołu Ameryki. Potem pomyślał o robieniu muzyki. Zmył piętno boysbandu, zyskał wiarygodność, zgłosił pretensje do tronu Michaela Jacksona. Po czterech latach od przełomowego "Justified", Justin Timberlake wraca jako demon seksownych bitów.

 • Nieszczęśliwy przez traumę z dzieciństwa

  Piosenkarz i aktor Justin Timberlake zaczyna rozumieć, jaki wpływ na jego życie wywarł rozwód rodziców. Choć w momencie ich rozstania Timberlake miał zaledwie trzy lata, gwiazdor jest przekonany, że to dlatego sam ma problemy ze stworzeniem szczęśliwego związku.

 • "Nostalgia mnie nie kręci"

  Chris Cornell, były wokalista Soundgarden i Audioslave, zaskoczył wszystkich - niekoniecznie pozytywnie - albumem "Scream", nagranym we współpracy z superproducentem Timbalandem (m.in. Madonna, Justin Timberlake, Missy Elliott). W wywiadzie udzielonym INTERIA.PL zdradza kulisy powstania płyty, tłumaczy dlaczego w muzyce nie kieruje się sentymentami i wyjaśnia, czemu sesja nagraniowa i balanga

 • Nowa wersja "We Are The World"

  Justin Timberlake, Missy Elliott oraz wiele innych gwiazd, których nazwisk na razie nie ujawniono, wezmą udział w nagraniu singla "The World Is Ours", z którego dochód przeznaczony zostanie na walkę z epidemią AIDS. Ma to być nawiązanie do słynnej akcji z lat 80., USA For Africa, której owocem był przebój "We Are The World" oraz ponad 90 milionów dolarów na pomoc głodującym mieszkańcom Afryki.

Wideo na temat: timberlake stworzył
 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Ślepy traf

  Student, który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Florydę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu, bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że "kasyno zawsze wygrywa". W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck ("Armageddon"), Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu"), Justin Timberlake ("Social Network") i...

 • Dopóki piłka w grze

  Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał. Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry'ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem Timberlakiem. Gus Lobel (Clint Eastwood) jest jednym z najlepszych łowców talentów w historii baseballu....