• Informacje na temat:

  timothy dalton aktor

Artykuły na temat: timothy dalton aktor
 • "Dom grozy": Premiera nowego sezonu serialu w niedzielę, 5 czerwca w HBO3

  W niedzielę, 5 czerwca o godz. 21.50 na antenie HBO3 odbędzie się premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". W rolach głównych występują Eva Green, Josh Hartnett i Timothy Dalton. Serial jest dostępny również w HBO GO, gdzie najnowsze odcinki produkcji udostępniane są dzień po premierze amerykańskiej.

 • Timothy Dalton: To już 70 lat!

  Według brytyjskiego magazynu GQ to najlepszy Bond, według krawców ubierających kolejnych agentów 007 - najwyższy (188 cm). W piątek, 21 marca, Timothy Dalton świętuje 70. urodziny.

 • "Dom grozy": Nowy sezon już 2 maja w HBO GO. Premiera na antenie HBO3 5 czerwca

  W poniedziałek, 2 maja – dzień po amerykańskiej premierze – w HBO GO pojawi się pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". W rolach głównych występują Eva Green, Josh Hartnett i Timothy Dalton. Kolejne odcinki będą udostępniane w HBO GO co tydzień w poniedziałki. Premiera trzeciego sezonu na antenie HBO3 odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca o godz. 22.00.

 • Bond w stylu "na jeża"

  Timothy Dalton zagra w "Toy Story 3".

 • Była dziewczyna Gibsona o rozstaniu

  Oksana Grigoriewa uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej rozstania z gwiazdorem Hollywood Melem Gibsonem . Wokalistka wypowiedziała się podczas konferencji prasowej w Moskwie - jej pierwszym publicznym wystąpieniu od czasu zakończenia związku z aktorem.

 • Jego zeznania pogrążą Mela Gibsona

  Timothy Dalton zgodził się zeznawać w sprawie swojej byłej partnerki Oksany Grigorievej przeciwko Melowi Gibsonowi.

 • Była kochanka oskarża Gibsona

  Sytuacja pomiędzy gwiazdorem Hollywood, Melem Gibsonem , a jego byłą kochanką, rosyjską piosenkarką Oksaną Grigorievą jest coraz bardziej napięta. Kobieta twierdzi, że aktor nie pomaga jej finansowo w wychowaniu ich 8-miesięcznej córki Lucii.

 • Farrell nie zagra u Spielberga?

  Jak informowaliśmy, Steven Spielberg przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu - dreszczowca fantastyczno-naukowego "Minority Report". W roli głównej wystąpi Tom Cruise. Partnerować miał mu irlandzki aktor Colin Farrell ("Tigerland", "War Zone"). Jednak niedawno agenci aktora podali, że najprawdopodobniej zrezygnuje on z udziału w tej produkcji.

 • Mel Gibson musi zapłacić byłej kochance

  Mel Gibson pojawił się w sądzie w Los Angeles ze swoją byłą kochanką Oksaną Grigoriewą w procesie o prawo do opieki nad ich roczną córką Lucią. Sędzia zadecydował, że aktor ma jak najszybciej uregulować sumę 60 tysięcy dolarów z tytułu zaległych alimentów.

 • Gwiazdy kontra Herkules

  Sean Astin (trylogia "Władca Pierścieni" ), Leelee Sobieski ( "Powstanie" ) i Timothy Dalton ( "Looney Tunes: Znowu w akcji" ) wystąpią w przygotowywanej dla stacji NBC 4-godzinnej mini-serii zatytułowanej "Hercules". Projekt powstaje w studio Hallmark Entertainment. Objęcie roli w projekcie negocjuje Angie Harmon ( "Agent Cody Banks" ).