• Informacje na temat:

  timothy dalton wiek

Artykuły na temat: timothy dalton wiek
 • "Dom grozy": Demony i koniec świata w trzecim sezonie

  Vanessa Ives nie ma lekko. W najnowszym zwiastunie serialu "Dom grozy" okazuje się, że bohaterka musi uporać się z demonem, który ściga ją od wieków oraz ocalić świat.

 • Timothy Dalton: To już 70 lat!

  Według brytyjskiego magazynu GQ to najlepszy Bond, według krawców ubierających kolejnych agentów 007 - najwyższy (188 cm). W piątek, 21 marca, Timothy Dalton świętuje 70. urodziny.

 • Wybrano nowego Bonda?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż wreszcie znaleziono następcę Pierce'a Brosnana w roli Jamesa Bonda w dwudziestej pierwszej opowieści o przygodach najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Podobno nowym 007 został Dougray Scott, który w walce o pożądaną rolę w pokonanym polu pozostawił między innymi Erica Banę, Clive'a Owena i Ioana Gruffuda.

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy ostatni - "Casino Royale" .