• Informacje na temat:

  timothy west

Artykuły na temat: timothy west
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi na marzec

  Northern Rescue 1 marca w serwisie Netflix zadebiutuje serial "Northern Rescue". "Northern Rescue" to dramat telewizyjny z Williamem Baldwinem w roli głównej. John West (Baldwin), ratownik(...) sezon "Osmosis". Komediowa produkcja Netflixa przedstawia losy Sheili (Drew Barrymore) i Joela (Timothy Olyphant). Ich życie, a przynajmniej życie Sheili, nie jest jednak tak do końca zwyczajne. Okazuje...

 • James Bond: 007 najlepszych piosenek

  Agent James Bond ma licencję na zabijanie, a przygotowane dla niego piosenki mają licencję na przebój. Wybór najlepszych bondowskich utworów to zadanie równie trudne, jak rozgrywka ze słynną organizacją Spectre.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #39

  ...głównej. John West (Baldwin), ratownik, przenosi się z rodziną na prowincję. Jak ułoży się ich życie? W serialu zobaczymy również Kathleen Robertson, Spencer MacPherson. Secret City: Pod skrzydłami(...) przedstawia losy Sheili (Drew Barrymore) i Joela (Timothy Olyphant). Ich życie, a przynajmniej życie Sheili, nie jest jednak tak do końca zwyczajne. Okazuje się bowiem, że kobieta umarła i została...

 • Nominacje BIFA

  W środę, 26 września, ogłoszono nominacje do British Independent Film Awards (BIFA), nagród przyznawanych niezależnym produkcjom z Wielkiej Brytanii i z zagranicy. Wśród nominowanych w tym roku znaleźli się m.in. Kate Winslet, Ben Kingsley, Ian Hart, Samantha Morton. Najwięcej nominacji, aż pięć, zebrał film Jonathana Glazera "Sexy Beast" .

 • Kolejny serial Spielberga w Polsce

  .... Sześcioodcinkowy serial telewizyjny "Na Zachód" ("Into the West"), bada jeden z najważniejszych rozdziałów w historii Ameryki i przytacza wiele znanych faktów z historii, takich jak: Gorączka Złota, Pony Express(...) znakomitych reżyserów: Robert Dornhelm, Sergio Mimica-Gezzan, Kirk Ellis, William Mastrosimone, Jeremy Podeswa, Timothy Van Patten, Michael W. Watkins oraz Simon Wincer. Opowieść została również...

 • Bardzo rockowy "Rock Star"

  Premiera amerykańskiego filmu "Rock Star", opowiadającego historię metalowego Kopciuszka, została przesunięta na wrzesień. Jak podają twórcy filmu, będzie to komedia przeznaczona raczej dla widzów dorosłych, a na ścieżce dźwiękowej usłyszymy m.in. muzykę grup AC/DC, Kiss, Bon Jovi, Ted Nugent, Def Leppard, Mötley Crüe oraz Foghat.

 • Kolejny serial Spielberga w Polsce

  Poznaj historię Stanów Zjednoczonych widzianą oczami osadników i Indian. Umożliwi to serial "Na Zachód" wyprodukowany przez jednego z najlepszych współczesnych reżyserów, Stevena Spielberga.

 • Gorbaczow kontra Reagan

  Ridley Scott ( "American Gangster" ) przygotowuje się do realizacji filmu, opowiadającego o politycznym szczycie w Reykjawiku w 1986 roku, którego bohaterami byli prezydenci USA i Związku Radzieckiego - Ronald Reagan i Michaił Gorbaczow.

 • Prawdziwi metalowcy w "Metal God"

  Twórcy filmu "Metal God", opartego na historii wokalisty Tima "Rippera" Owensa i grupy Judas Priest, zaangażowali do ról muzyków... prawdziwych muzyków.

 • Spielberg o gorączce złota

  13 kwietnia TVN Siedem rozpoczęła emisję serial u o kolonizacji Zachodu. Główni bohaterowie to zarówno biali kolonizatorzy, jak i rdzenni mieszkańcy Ameryki.

Wideo na temat: timothy west
 • Wędrówka na Zachód

  Drobinki kurzu, wirujące w świetle słonecznym. Gwar ruchliwej ulicy. Szum morskich fal. Człowiek, który na coś czeka, samotnie paląc papierosa w pokoju. Dziecko, które - czymś zaintrygowane - zatrzymuje się na schodach w podziemnym przejściu. Mnich pogrążony w medytacji, idący przez miasto. Wszystko to dzieje się jednocześnie i obok siebie. Tylko od nas zależy, jak głęboko się zanurzymy w otaczającej nas rzeczywistości. "Wędrówka na Zachód" w reżyserii nagrodzonego Złotym Lwem w Wenecji Tsai...

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

 • Dumni i wściekli

  Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu kolorowym busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Co musi się wydarzyć, by konserwatywni mieszkańcy przyjęli pod strzechy aktywistów walczących o równouprawnienie? Co...