• Informacje na temat:

  tina turner wiek

Artykuły na temat: tina turner wiek
 • Tomasz Kammel wyznał prawdę. Chodzi o jego znajomość z Maciejem Musiałem

  ...-biznesie, byłaby to Tina Turner!  A w jakim gatunku muzycznym widzi pan siebie?  - Chciałbym być popowym piosenkarzem, który ma miliony fanów na całym świecie i gra mnóstwo koncertów. Jest tylko(...).   Przyjaźnicie się z Musiałem poza programem?  - Zdarza nam się często spotykać poza planem programu. To fajny, bardzo mądry facet, nad wyraz dojrzały, jak na swój wiek. Wymieniamy się czasem wiedzą i to...

 • Trzeba się zatrzymać

  ..., ile lat ma Tina Turner w tym szalonym mini? Tak samo Ulka Dudziak, która ma taką ekspresję, że nie ma znaczenia, czy ma dziesięć lat więcej, czy mniej. Czy ktoś wypomina wiek Krystynie Jandzie albo(...) – to kręci. I jeszcze poczucie, że – niezależnie od wieku – jest się młodym... Facet może mieć siwe włosy, a zakłada tę skórę i zasuwa. Wydaje się, że mężczyzna na motorze jest silny, charakterny...

 • Tinie Turner z pewnością należą się wszelkie wyróżnienia za jej wspaniałą, lecz niestety dobiegającą końca karierę. Po ostatnim koncercie gwiazdy w Londynie w sobotę 16 lipca na stadionie Wembley artystkę uhonorowano platynową tablicą.

 • Wiecznie młode babcie

  Święto Babci obchodzone 21 stycznia to tradycja, która niedługo liczyć będzie w Polsce pół wieku. Wiele się przez ten czas zmieniło. Dziś pojawienie się wnuków nie oznacza wcale nadejścia jesieni życia.

 • Śleszyńska: Temperament Lizy Minelli

  Podbiła serca widzów rolami kobiet pełnych temperamentu, z charakterem, oryginalnych i zabawnych. Nie musi grać głównej bohaterki, żeby skupić na sobie naszą uwagę. Czy można przeoczyć siostrę Basen albo Auguścikową?

 • Lepsi od oryginału

  Zagraj autentyczną postać, a dostaniesz Oscara - mówi się obecnie w Hollywood. I jak się okazuje, stwierdzenie to wcale nie jest bezzasadne.