• Informacje na temat:

  titanic 3d

Artykuły na temat: titanic 3d
 • Pierwsze miliony "Titanica 3D"

  W środę, 4 kwietnia, w amerykańskich kinach swoją premierę miał "Titanic 3D". Produkcja Jamesa Camerona do tej pory zarobiła już 4,7 mln dolarów.

 • "Titanic" w 3D!

  We wspólnym oświadczeniu wielkie hollywoodzkie wytwórnie: Paramount Pictures, Twentieth Century Fox i Lightstorm Entertainment podały datę premiery legendarnego "Titanica" w wersji 3D. Film ma pojawić się w kinach 6 kwietnia 2012 roku.

 • "Titanic" wraca do kin. W 3D!

  "Titanic" ponownie trafi na ekrany kin. Tym razem w wersji 3D - poinformował reżyser James Cameron.

 • "Titanic 3D": Świat znów wstrzyma oddech?

  We wtorek, 27 marca, odbyła się w Londynie uroczysta premiera hitu Jamesa Camerona "Titanic" w trójwymiarowej wersji. Wśród gości nie zabrakło reżysera oraz odtwórczyni głównej roli - Kate Winslet.

 • "Titanic" goni "Avatara"

  Do minionej niedzieli jedynym filmem na świecie, który zarobił ponad 2 miliardy dolarów był "Avatar" Jamesa Camerona. Teraz ten próg zysku powtórzył jego "Titanic" z 1997 roku. Pierwotny obraz oraz jego najnowsza wersja 3D dały kolejne 2 miliardy dolarów.

 • "Titanic": Pokolenie Titanica

  W nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku Titanic - ówczesny cud techniki i najbardziej luksusowy liniowiec świata - idzie na dno. Razem z nim tonie 1,5 tys. pasażerów. Marzec 1997 roku - James Cameron kończy "Titanica", historię statku-legendy, miłości biednego malarza Jacka do arystokratki Rose i o odchodzeniu starego świata. Jako nagroda czeka 11 Oscarów.

 • Cameron: "Titanic to metafora"

  James Cameron, reżyser słynnej produkcji "Titanic", twierdzi, że zatonięcie statku to pewnego rodzaju metafora, zapowiadająca zbliżający się kryzys, a nawet koniec ludzkości.

 • "Titanic" - legenda powraca

  Jeden z największych melodramatów w historii kina - "Titanic" Jamesa Camerona powróci do kin w wersji 3D. Zdobywcę 11 Oscarów będziemy mogli zobaczyć ponownie w związku z 100. rocznicą katastrofy tego monstrualnego "niezatapialnego" brytyjskiego okrętu.

 • James Cameron i Rów Mariański w 3D

  James Cameron, który dotarł na dno Rowu Mariańskiego, najgłębiej położonego miejsca na Ziemi, w specjalnie zaprojektowanym okręcie podwodnym, zamierza o swojej wyprawie nakręcić film w technologii 3D.

 • Kraków: Trójwymiarowy "Titanic"

  W piątek, 12 września, na ekranie kina Panasonic IMAX Kraków zagości trójwymiarowy obraz Jamesa Camerona, "Głosy z głębin" , opisujący podróż do wraku "Titanica". Pierwsi widzowie, którzy w przedsprzedaży zakupią bilety na ten film otrzymają gadget - trójwymiarowego "Titanica". A na użytkowników INTERIA.PL czekają zaproszenia na jeden z seansów!

Wideo na temat: titanic 3d
 • Titanic

  10 kwietnia 1912. Przez dwie poprzednie dekady technologia regularnie karmiła nas swymi cudami i ludzie zaczęli wierzyć, że postęp nie zna granic. Cóż lepiej wyrażało przekonanie człowieka o panowaniu nad naturą niż pierwsza podróż "Titanica", największego i najbardziej luksusowego środka komunikacji, jaki kiedykolwiek zbudowano ludzkimi rękami ? Ale cztery dni później świat zmienił się na zawsze. Pierwsza podróż "statku marzeń" zakończyła się koszmarem przechodzącym wszelkie wyobrażenia....

 • Piła 3D

  Groza jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Kultowa seria horrorów zyskuje nowy wymiar. Geniusz zbrodni Jigsaw powraca na ekrany kin w 3D. Grupa ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, szuka wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni -­- Bobby'ego Dagena. Okazuje się, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fail terroru na niewyobrażalną skalę.

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...