• Informacje na temat:

  tłumy dziewczyn

Artykuły na temat: tłumy dziewczyn
 • Dziewczyna z plakatu

  Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę zjazdu z pobliskiej autostrady, która zapewni im tłumy klientów i spore zyski. Niestety zakończenie inwestycji, jak na złość, wciąż się przedłuża, a rodzinny interes boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo to stacja nigdy nie świeci...

 • "Zbuntowana": Coś dla fanów książek Veroniki Roth

  Dobrzy i lepsi. Równi i równiejsi. Świat podzielony na kasty. Utopia, która zamiast zgody przynosi cierpienie. A w tym wszystkim Tris - dziewczyna inna niż wszyscy, która może stać się zarzewiem rewolucji. Już w najbliższy piątek, 20 marca, na ekrany polskich kin trafi film "Seria Niezgodna: Zbuntowana".

 • Nie dość, że po programie do knajpki 22-latka zawitały prawdziwe tłumy, to jeszcze chłopak nie może opędzić się od napalonych fanek deklarujących nie tylko miłość, ale i gotowych porzucić dla niego(...), wrzucił również zdjęcie swojej dziewczyny Karoliny, która w jego restauracji pracuje jako kelnerka.

 • "Rolnik szuka żony": Jak to się robi na świecie?

  W Polsce program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem jesieni - co niedzielę przed telewizorami zasiadało ok. 4 mln widzów. Nie powinno to dziwić, jeśli spojrzy się na popularność show w innych krajach.

 • O tym mrocznym sekrecie z życia Karin Stanek wiedziało niewielu!

  Karin Stanek (†68 l.) swoją energią porywała tłumy. Była szczęśliwa i spełniona. Ale tylko na scenie. Życie ją przerosło...

 • "Lost River" Ryana Goslinga w lipcu w kinach

  10 lipca na ekrany polskich kin trafi reżyserski debiut Ryana Goslinga "Lost River".

 • "Wspaniałe stulecie": Amant pantoflarz?

  Gdzie Burak Özçivit, tam i tłumy wielbicielek. Aktorowi ta publiczna adoracja najwyraźniej nie przeszkadza, ale narzeczona robi się coraz bardziej zazdrosna.

 • "Ida" nagrodzona w Rzymie

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego dostała nagrodę publiczności na zakończonym w niedzielę, 9 listopada, festiwalu polskich filmów CiakPolska 2014 w Rzymie. Na specjalnym pokazie zaprezentowano film "Miasto 44" Jana Komasy.

 • Zenon Martyniuk wyznaje sekrety swojego małżeństwa! Początki były ciężkie!

  Zenon Martyniuk (48 l.) to niekwestionowany król disco polo. Tłumy pokochały jego muzykę, a także po prostu samego gwiazdora, jako zwykłego człowieka. Dlatego już 5 lipca ukaże się jego biografia, w której wyznaje sekrety swojego małżeństwa. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

 • Maciej Musiał: Teraz młodzież jest całkiem inna

  Maciej Musiał nie próżnuje. A my jesteśmy pewni, że żadnego wyzwania się nie boi! Najpierw była "rodzinka.pl", potem prowadzenie "The Voice of Poland", świetna rola w "Moim biegunie" i w serialu "Czas honoru. Powstanie". Co dalej?

Wideo na temat: tłumy dziewczyn
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1557.

  powinna wrócić do Feel Good, przynajmniej do czasu znalezienia nowego kucharza. Basia i Róża doceniają talent kulinarny pracownicy i mają nadzieję, że dziewczyna jednak z nimi zostanie. Dzięki akcji promocyjnej nakręconej przez firmę Madejskiego, do Fitness klubu ściągają tłumy. Zdenerwowane stałe klientki, nie mogąc dostać się na zajęcia, rezygnują z karnetów. Angela zaczepia Kajtka na rozpoczęciu

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.