• Informacje na temat:

  tłumy fanek

Artykuły na temat: tłumy fanek
 • Zespół Feel zbawił Polskę?

  Od wielu lat Polska nie miała pop-rockowego idola, do którego ciągnęły tak wielkie tłumy. Dopóki nie pojawił się chłopak z Katowic, Piotr Kupicha...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Zlot fanów Brzyduli (zdjęcia)

  Tłumy fanów, setki rozdanych autografów... Jednym słowem totalny szał! A wszystko za sprawą Uli Cieplak, czyli tytułowej Brzyduli i jej serial owych przyjaciół.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Nie dość, że po programie do knajpki 22-latka zawitały prawdziwe tłumy, to jeszcze chłopak nie może opędzić się od napalonych fanek deklarujących nie tylko miłość, ale i gotowych porzucić dla niego swoje "drugie połówki". Propozycji matrymonialnych jest lawina! Mikołaj postanowił więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i założył na Facebooku oficjalny fanpage, na którym będzie komunikował się ze...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • "Violetta" podbija Polskę

  W niedzielny wieczór 29 marca łódzka Atlas Arena przeżyła prawdziwe oblężenie przez tłumy dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym. Większość z nich już swoim wyglądem sygnalizowała, że są(...) szalała z radości.  Największy aplauz zbierała serialowa Violetta, a piski zakochanych fanek równo dzieliły się między Diega i Leona. Artyści umiejętnie rozgrzewali atmosferę, zachęcając widownię do...

 • Feel przyciąga tłumy

  Od wielu lat Polska nie miała pop-rockowego idola, do którego ciągnęły tak wielkie tłumy. Dopóki nie pojawił się chłopak z Katowic, Piotr Kupicha, lider popularnej grupy Feel.

 • Irena Jarocka i Seweryn Krajewski: Komu zależało na ich rozstaniu?

  ...klubu z muzyką na żywo. Ma wystąpić jako gość Czerwonych Gitar. Jednym z akompaniatorów jest Seweryn Krajewski (69 l.)... Przystojny artysta to bożyszcze kobiet. Po koncertach czekają na niego tłumy fanek. 2 lipca było podobnie, ale on nie miał ochoty ani na rozdawanie autografów, ani na niewinne flirty. Wszystko z powodu śmiejących się niebieskich oczu Ireny. Filigranowa dziewczyna oczarowała go...

 • Członek One Direction debiutuje jako piłkarz

  Louis Tomlinson z brytyjskiego zespołu One Direction przyciągnął tłumy fanek, kiedy we środę (26 lutego) zagrał swój pierwszy mecz piłkarski w barwach rezerw drużyny Doncaster Rovers.

Zdjęcia na temat: tłumy fanek
Wideo na temat: tłumy fanek
 • Justin Bieber aresztowany: Tłumy fanek przed aresztem!

  "Kochamy cię, Justin! Nie daj się" - krzyczeli fani, pozdrawiający wychodzącego z aresztu Justina Biebera. Gwiazdor został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu. W sądzie usłyszał ponadto zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem narkotyków, stawiania oporu policjantom oraz braku ważnego prawa jazdy. (CNN Newsource/x-news)

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Violeta poszła do nieba

  Opowieść o życiu Violety Parry, słynnej chilijskiej pieśniarki, daleka jednak od konwencjonalnej biografii. Andrés Wood podąża śladem najważniejszych faktów z życia Violety, pokazując, jak utalentowana dziewczynka z biednej rodziny z czasem staje się międzynarodową sensacją i ikoną muzyki folk. Reżyser wędruje po wydarzeniach, które ukształtowały Parrę i uczyniły jej sztukę tak szczerą i prawdziwą, że poruszała tłumy. Śledzi sukcesy oraz dramaty Violety: jej zmagania z alkoholizmem...

Dyskusje na temat: tłumy fanek
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek byłby idealnym Karolem, sprawdził się już przecież znakomicie w roli Marka Dobrzańskiego - uwodziciela i łamacza niewieścich serc. Nie ma zatem wątpliwości, że F.B. byłby świetny również w roli Karola. Film, sam w sobie, gdyby nawet okazał się słaby, to z pewnością udział Filipa zapewniłby sukces przyciągając do kin tłumy fanek.