• Informacje na temat:

  tobey maguire 2012

Artykuły na temat: tobey maguire 2012
 • Jennifer Aniston w końcu wychodzi za mąż!

  ...będzie długo wspominać" - dodaje. Zaproszenia otrzymało ponoć około 50 gości, wśród których są Courteney Cox, Sheryl Crow i Tobey Maguire. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć Jennifer Aniston(...) Scauflora oraz Johna Meyera. Dopiero jednak gdy związała się z Justinem Therouxem, zaczęła poważnie myśleć o ponownym wyjściu za mąż. Para zaręczyła się w 2012 roku i od tej pory zagraniczne...

 • Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

  ...: Postrachu wampirów" , "Siódmym niebie" czy "Jeziorze marzeń’. Na ekranie kinowym zadebiutował w komediodramacie "Miasteczko Pleasantville" u boku takich gwiazd jak Tobey Maguire i Reese Witherspoon(...) od 6 lat jest żoną muzyka Josha Kelleya. W 2009 i 2012 roku para adoptowała córki. Brendan Fehr, czyli Michael Guerin Zaczynał jako model. W 1997 roku jego uroda i talent zostały dostrzeżone...

 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.

 • Wyreżyseruje "Spider-Mana"

  Marc Webb, reżyser "500 dni miłości", stanie za kamerą czwartej części przygód Spider-Mana - poinformowały we wtorek Sony Pictures i Marvel Studios. Jest to związane z rezygnacją Sama Raimiego z reżyserowania kolejnego sequelu.

 • Znamy nazwisko nowego Spider-Mana

  Wiadomo już kto wcieli się w rolę Spider-Mana w nowej produkcji opartej na serii popularnych komiksów. Człowiekiem-Pająkiem zostanie Andrew Garfield, znany m.in. z filmu "Parnassus".

 • Gwiazda "Bękartów" w "Spider-Manie"?

  Wytwórnia Sony zainteresowana jest obsadzeniem w roli czarnego charakteru w kolejnym filmie o Spoider-Manie gwiazdora "Bękartów wojny" - Christopha Waltza - informuje Production Weekly.

 • Bullock lepsza niż wampiry

  Film "The Blind Side" z Sandrą Bullock w roli głównej pobił "Księżyc w nowiu" na liście amerykańskiego box office'u.

 • "Wielki Gatsby" na otwarcie Cannes

  Premierowy pokaz filmu "Wielki Gatsby" w reżyserii Baza Luhrmanna zainauguruje tegoroczny festiwal w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Spider-Man! Niesamowity?

  Andrew Garfield jako Peter Parker, Emma Stone w roli Gwen Stacy. Czy nowa odsłona przygód Człowieka Pająka dorówna dotychczasowym częściom serii? Zobacz polski zwiastun filmu "Niesamowity Spider-Man"

 • 10 nominacji dla "Avatara"

  W Los Angeles ogłoszono nominacje do Saturnów, nagród przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films). Tegoroczne 36. Saturn Awards zostały zdominowane przez film "Avatar"", który otrzymał nominacje aż w dziesięciu kategoriach.