• Informacje na temat:

  tobey maguire zdjęcia

Artykuły na temat: tobey maguire zdjęcia
 • Wygląda na to, że Tobey Maguire (41 l.) szybko pocieszył się po rozstaniu z żoną…

 • Tobey Maguire w czarnej komedii

  Znany z roli Spider-Mana Tobey Maguire będzie gwiazdą "The Details" - niezależnej czarnej komedii, której scenarzystą i reżyserem jest Jacob Estes. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Seattle.

 • Gwiazda "Mad Men" zagra z Cage'm

  ...sprawował m.in. Tobey Maguire. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w styczniu 2010 roku w Nowym Orleanie. Jones zgodziła się także wystąpić w dosyć zagadkowym projekcie "Unknown White Male". Partnerować...

 • Tobey Maguire, Edward Norton i Spike Lee: Wspólny projekt

  Kilka dni temu magazyn The Hollywood Reporter poinformował, że w najnowszym filmie Spike'a Lee ("Rób co należy", "Mordercze lato" , "Malaria") wystąpi Edward Norton ( "Rozgrywka" ). W czwartek, 31 stycznia, ujawniono, ż producentem obrazu został amerykański aktor Tobey Maguire ( "Spider-Man" ). Film "The 25th Hour" będzie adaptacją głośnej powieści Davida Benioffa.

 • Carrey, Kidman i Maguire nie zagrają

  Zaledwie w piątek, 18 stycznia, informowaliśmy, iż do obsady komedii roboczo zatytułowanej "Dog Years" Gary'ego Rossa, dołączył Tobey Maguire, a kilka godzin później producenci z wytwórni Universal poinformowali, iż... do realizacji obrazu w ogóle nie dojdzie. Zdjęcia do komedii "Dog Years" planowo miały zacząć się w marcu.

 • Jeff Bridges z człowiekiem-pająkiem

  Jeff Bridges ( "Ukryta prawda" , "K-PAX" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w filmie "Seabiscuit", który dla wytwórni Universal Pictures przygotowuje Gary Ross. Gwiazdą filmu będzie Tobey Maguire ( "Spider-Man" ).

 • Miliony dla Tobey'a Maguire'a

  Tobey Maguire, gwiazdor przeboju "Spider-Man" , zagra główną rolę w filmie "Seabiscuit", powstającym w oparciu o powieść "Seabiscuit: An American Legend", autorstwa Laury Hillenbrand. Kontrakt aktora opiewa na co najmniej dwanaście milionów dolarów. Na fotelu reżysera obrazu zasiądzie Gary Ross.

 • Zapracowany twórca "Sekretarki"

  Reżyser Steven Shainberg i scenarzystka Erin Cressida Wilson, autorzy filmu "Sekretarka" , przeniosą na ekran biografię fotografki Diane Arbus. Niezależnie od tego, Shainberg nadal zamierza zrealizować zapowiedziany wcześniej obraz "Urban Townie", w którym główną rolę zagra prawdopodobnie Tobey Maguire ( "Spider-Man" , "Seabiscuit" ).

 • Gwiazdy walczą o rolę

  Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" ) walczy podobno o rolę w najnowszym filmie Sama Mendesa ( "Droga do zatracenia" ). Jednak nie tylko on chce zagrać w produkcji, której akcja rozgrywa się podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Rywalami gwiazdora są Tobey Maguire ( "Spider-Man 2" ) i Jake Gyllenhaal ( "Pojutrze" ).

 • "Spider-Man 3": Będą dokrętki

  Tobey Maguire ( "Spider-Man" ), Kirsten Dunst ( "Zakochany bez pamięci" ) i James Franco ( "Tristan i Izolda" ), czyli ekipa najnowszego Spider-Mana została wezwana ponownie na filmowy plan. Po pierwszych próbnych projekcjach widzowie narzekali, że w filmie jest za mało scen akcji.

Wideo na temat: tobey maguire zdjęcia
 • Życie Pi

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Yanna Martela. Pi Patel, syn właściciela zoo, mieszka wraz z rodziną w Indiach. Wkrótce życie postawi przed nim wyzwanie, które będzie wymagało od niego niezwykłej determinacji. Rodzina Pi postanawia przenieść się do Kanady. W trakcie podróży statek ulega uszkodzeniu i tonie. Pi znajduje się w niewielkiej szalupie na środku Oceanu Spokojnego w towarzystwie hieny, orangutana, zebry i tygrysa bengalskiego o imieniu Richard Parker. Rozpoczyna się walka o...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.