• Informacje na temat:

  tobin bell

Artykuły na temat: tobin bell
 • "Piła": Twórcy kończą na trylogii

  Reżyser Darren Bousman, scenarzysta i aktor Leigh Whannel i James Wan (scenarzysta i reżyser), czyli trio, które odpowiedzialne jest za cykl horrorów "Piła" , ogłosiło, że w sprawie tego filmu nie maja już nic więcej do powiedzenia.

 • "Piła" najbardziej dochodowa

  Seria "Piła", na tegorocznym Comic Con w San Diego, została nazwana najbardziej dochodową serią horrorów wszech czasów.

 • Najbardziej krwawa "Piła"?

  Już 22 października do kin na całym świecie trafi siódma część krwawego hitu - "Piła".

 • Nowa "Piła" w 3D. Jest plakat!

  Równo z amerykańską premierą na polskie ekrany trafi siódma, najdroższa, finałowa odsłona hitowej serii - "Piła ".

 • Nowa "Piła" najdroższa w serii

  "Piła 3D", siódma i najdroższa odsłona przebojowej serii horrorów, zrealizowana w nowatorskiej technologii SI-3D, trafi do polskich kin 29 października.

 • "Piła" zdominowała polskie kina

  "Piła 3D" okazała się zwycięzcą weekendowego box office w Polsce. Debiutującą na rodzimych ekranach siódmą część krwawej serii obejrzało na dużym ekranie niemal 100 tysięcy widzów.

 • Wampiry i "Piły"

  W nadchodzącym tygodniu w kinie rządzić będą piły i wampiry. O ile jednak "Piła 3D" to ostatnia - podobno najbardziej drastyczna - część krwawej serii, o tyle "Wampiry i świry" są już tylko parodią produkcji o wampirach.

 • Szepty i krzyki: Filmy na Halloween

  Halloween kojarzy się na całym świecie z maskaradą, dyniami, czarownicami, nietoperzami, czarnymi kotami czy zombie, ale także z kinem. Jeśli bowiem nie chce się brać udziału w żadnej imprezie ani chodzić po domach, mówiąc: cukierek albo psikus, zawsze można wczuć się w atmosferę tego święta, oglądając straszne filmy.

Wideo na temat: tobin bell
 • Dzwoneczek i uczynne wróżki

  Kolejny, trzeci już pełnometrażowy film opowiadający losy znanej i lubianej wróżki o imieniu Cynka Dzwoneczek. Tym razem akcja skupia się nie na Nibylandii, lecz na Stałym Lądzie, gdzie elfy o przyrodniczych talentach przygotowują właśnie dla ludzi piękne, upalne lato. Niestety, Dzwoneczek zapuszcza się daleko w ludzką wioskę, gdzie trafia do domu małej dziewczynki. Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną Elizą, łamiąc podstawową zasadę bezpieczeństwa zabraniającą wróżkom zbliżania się do...

 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • Coś pięknego

  Livorno na włoskim wybrzeżu, początek lat 70. Pewnego spokojnego, letniego wieczora Anna zostaje wybrana "Miss Mamma" w lokalnym konkursie piękności. Jednak nie staje się to dla niej początkiem lepszego życia, wręcz przeciwnie. Jej mąż Mario w szale zazdrości wyrzucą ją i dwójkę ich dzieci - Bruna i Valerię - z mieszkania. Tak zaczyna się pełna przygód odyseja bohaterów, która prowadzić będzie od willi milionerów i planów filmowych, przez zaplecza sklepów i obskurne klitki z powrotem do...