• Informacje na temat:

  toby keith producent

Artykuły na temat: toby keith producent
 • Najlepiej zarabiający muzycy. Ranking!

  Dr. Dre, który od 13 lat nie wydał nowej płyty, okazał się najlepiej zarabiającym muzykiem na świecie.

 • Oni zagrają dla Obamy

  Tradycyjnie dzień po wręczeniu Pokojowej Nagrody Nobla odbywa się w Oslo uroczysty koncert dla uczczenia laureata. W piątek (11 grudnia) na widowni jednak zabraknie nagrodzonego prezydenta Baracka Obamy.

 • 50 Cent i nominacje do nagród "Billboardu"

  6 grudnia poznamy zwycięzców tegorocznych nagród magazynu "Billboard". Najwięcej nominacji, aż osiem, zdobył 50 Cent, jeden z najpopularniejszych obecnie hiphopowców. Wśród faworytów znaleźli się także Mariah Carey (7 nominacji) i grupa Green Day (6). Impreza odbędzie się w Las Vegas, a poprowadzi ją raper LL Cool J.

 • Amerykański diament

  Album "Home Before Dark" amerykańskiego wokalisty i kompozytora Neila Diamonda jest najlepiej sprzedającą się płytą w Stanach Zjednoczonych.

 • Michael Bublé przed Kiss

  Michael Bublé otwiera cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych płyt w USA z albumem "Crazy Love".

 • Coldplay i Rihanna rządzą w USA

  Piąty album w dorobku brytyjskiej grupy Coldplay zadebiutował na samym szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych. Przebojem numer jeden jest natomiast singel "We Found Love" Rihanny.

 • Madonna przed Michaelem Bublé

  Drugi tydzień z rzędu najlepiej sprzedającą się płytą na świecie jest "Celebration" Madonny.

 • Udane wejście Pink

  Australijska, hardrockowa grupa AC/DC utrzymała 1. miejsce na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych.

Wideo na temat: toby keith producent
 • Fantastyczna Czwórka

  Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem. W rolach głównych: Miles Teller ("Whiplash",...

 • Serena

  George i Serena Pemberton ((Bradley Cooper oraz Jennifer Lawrence) osiadają w Karolinie Północnej. Wykorzystując naturalne zasoby rozwijają imperium drewna. Serena, dzięki swojej przedsiębiorczości i umiejętnościom kierowniczym może dorównać każdemu mężczyźnie. Wspólnie z mężem stanowią silną parę, której nic nie jest w stanie przeszkodzie w realizacji ambicji. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że nie może mieć dzieci. Dlatego jedynym spadkobiercą majątku Pembertonów zostanie nieślubny syn...

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.