• Informacje na temat:

  todd green

Artykuły na temat: todd green
 • Nominacje do nagród Emmy 2015

  Jak co roku wydarzenie wzbudziło wiele emocji  - wielu zasługujących na nominację aktorów pominięto, np. Evę Green ("Dom grozy"), Juliannę Margulies ("Żona idealna"), Jane Fondę ("Grace and Frankie(...), "American Crime" Jessica Lange, "American Horror Story: Freak Show" Queen Latifah, "Bessie" Maggie Gyllenhaal, "The Honorable Woman" Frances McDormand, "Olive Kitteridge" Emma Thompson, "Sweeney Todd...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Felicia Day i "Dragon Age", czyli seriale aktorskie na podstawie gier komputerowych

  ...5 października 2012 roku. Później serial trafił na DVD (już jako pełnometrażowy film) oraz na amerykańskiego Netflixa. Scenariusz napisali Aaron Helbing ("Tajemnice Smallville") i Todd Helbing ("Spartakus: Krew i piach", "The Flash", The Mob Doctor"), a reżyserem został Stewart Hendler. Fabuła była osnuta wokół młodego kadeta, Thomasa Lasky'ego (Thom Green), który pragnie podążyć w ślady swojej...

 • Będzie trzecia część "Kaca Vegas"

  Reżyser Todd Phillips ponownie spotka się na planie filmowym z Bradleyem Cooperem, Edem Helmsem i Zakiem Galifianakisem, aby nakręcić trzecią część przebojowej komediowej serii "Kac Vegas". Film ma wejść do kin 24 maja 2013 r.

 • Zwiastuny seriali z Comic Con 2017, których nie możecie przegapić

  ..." zadebiutuje w serwisie Netflix 25 września "Star Trek: Discovery". Kolejne odcinki będą udostępniane co tydzień. W serialu zobaczymy Sonequę Martin-Green, Jamesa Fraina, Maulika Pancholy'ego, Jasona(...), określanego jako połączenie komedii i thrillera, osnuta jest wokół przygód ekscentrycznego detektywa Dirka Gently'ego (Samuel Barnett) oraz jego asystenta Todda (Elijah Wood). Para bohaterów zajmuje się...

 • Urwał im się film. Trzeci raz

  Czterech kumpli, morze alkoholu i Las Vegas. Brzmi znajomo? Już niebawem na ekrany polskich kin wejdzie "Kac Vegas 3", ostatni film z bijącej rekordy popularności serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa.

 • Amerykańskie kłopoty Bertolucciego

  "Marzyciele" , nowy film Bernarda Bertolucciego ("Ostatni cesarz", "Ukryte pragnienia"), otrzymał najostrzejszą kategorię wiekową w amerykańskich kinach: NC-17. Oznacza to, że nie obejrzy go żaden widz, który nie ukończył 17 roku życia. Dystrybutor obrazu, Fox Searchlight Pictures, zapowiada, że z dzieła Bertolucciego nie zostanie wycięta ani jedna scena, choć taki krok mógłby zapewnić "Marzycielom" łagodniejszą kategorię i film trafiłby do szerszej publiczności.

 • Rozdano nagrody Emmy

  Emmy Awards, najważniejsze amerykańskie trofea honorujące twórczość telewizyjną, zostały rozdane w niedzielę, 4 listopada. Ceremonię zaplanowaną pierwotnie na 16 września, odraczano w tym roku dwukrotnie z powodu sytuacji w Stanach Zjednoczonych, po atakach terrorystycznych na Nowy Jork i Waszyngton.

 • Skazani na bluesa po raz pierwszy

  Dzięki festiwalowi "Bluestracje" w Chorzowie, który odbędzie się w dniach 26 i 27 kwietnia, na dobre rozpoczyna się sezon festiwali bluesowych w naszym kraju. W tym samym czasie swoją premierę będzie mieć płyta "Skazani na bluesa vol.1" prezentująca dokonania grupy najciekawszych i najpopularniejszych artystów z kręgu rodzimego bluesa. Znajdą się na niej utwory m.in. Fromacji Fru, Riders, Banaszak & The Best oraz Q.Bee.

 • Neal Morse: "Wewnętrzny krąg"

  Fani twórczości Neala Morse'a, byłego muzyka amerykańskiej grupy progrockowej Spock's Beard, mają niezłą gratkę. Za 10 (sympatycy ze Stanów Zjednoczonych) i 12 dolarów (pozostałe kraje) będą mogli co miesiąc otrzymać płytę CD lub DVD z wcześniej niewydawanym materiałem autorstwa Morse'a. Akcja została nazwana hasłem "Inner Circle", a pierwszy album z tej serii zawiera m.in. wykonania koncertowe i dema.