• Informacje na temat:

  todd spiewak

Artykuły na temat: todd spiewak
 • Todd Solondz gościem AFF

  Blisko 80 amerykańskich filmów fabularnych i dokumentalnych m.in. najnowsze obrazy Gusa Van Santa i Kevina Smitha oraz debiut reżyserski Philipa Seymoura Hoffmana zostaną zaprezentowane podczas 2. American Film Festival w dniach 15-20 listopada we Wrocławiu.

 • Izzy Stradlin nagrywa z kolegami z Guns &#8217N Roses

  Czterech byłych członków Guns ’N Roses - Slash, Duff McKagan, Matt Sorum i Izzy Stradlin - znów pracuje razem! Panowie komponują materiał dla grupy, którą stworzyli pierwsi trzej wymienieni. Izzy, przynajmniej na razie, występuje w charakterze gościa.

 • Wspaniały koniec festiwalu

  "Pewnie wydawało im się, że komedia będzie odpowiednim gatunkiem na zakończenie festiwalu" - powiedział z lekką ironią Denys Arcand, reżyser filmu "L'Age des Tenebres" (Age of Darkness), którego pokaz oficjalnie zakończy jubileuszową edycję canneńskiej imprezy.

Zdjęcia na temat: todd spiewak
Wideo na temat: todd spiewak
 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

Dyskusje na temat: todd spiewak