• Informacje na temat:

  tom araya

Artykuły na temat: tom araya
 • Wokalista Slayera znów w szpitalu

  W sobotę, 26 lutego, podczas trwającej właśnie trasy w Australii, Tom Araya trafił do szpitala. - Obecnie czuje się znacznie lepiej - poinformowała żona grającego na basie wokalisty amerykańskiego Slayera.

 • Kilkugodzinną wizytę muzyków Slayer w naszym kraju, która miała miejsce w poniedziałek, 21 maja, można z czystym sumieniem nazwać wizytą roboczą. Tom Araya, Paul Bostaph i Jeff Hannemann zaprezentowali polskim dziennikarzom swój najnowszy album - "God Hates Us All" - i odpowiedzieli na setki pytań. Obiecali, że prawdopodobnie wrócą do Polski we wrześniu, w ramach europejskiej trasy koncertowej!

 • Metalowa supergrupa Grohla

  Dave Grohl, były muzyk grupy Nirvana, obecnie lider Foo Fighters, postanowił zrealizować swoje muzyczne ambicje również na metalowym poletku. Jego nowy projekt, zatytułowany Probot, ma podbić serce miłośników ciężkiego grania, tym bardziej że Dave zaprosił do współpracy czołowych metalowych wokalistów.

 • Slayer nie da się terrorystom

  We wtorek, 18 września, od koncertu w belgijskim mieście Leuven rozpocznie się trasa koncertowa "Tattoo The Planet". Mimo tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu w Ameryce, mimo wycofania się Pantery i Static-X, Slayer nie zamierza zawieść europejskich fanów. "Nie będziemy zabawką w rękach terrorystów" - oświadczył Tom Araya, wokalista grupy.

 • Slayer: Najszybszy album?

  kalifornijskich thrashmetalowców śpiewający basista Tom Araya.

 • "Nie spełniamy oczekiwań"

  Slayer. Od dwóch dekad w awangardzie thrash metalu, od dwóch dekad agresywny, ciężki i piekielnie szybki. Ignorowany przez media, uwielbiany przez fanów. Żywa legenda. Premiera "God Hates Us All", nowego albumu Slayera, to dobry pretekst, aby porozmawiać z Jeffem Hannemanem, Tomem Arayą i Paulem Bostaphem o tym, co działo się wokół zespołu przez ostatni czas, poplotkować o konkurencji, wypytać

 • "Muzyczni terroryści"

  Nazwisko Maxa Cavalery zawsze kojarzyć się będzie z grupą Sepultura. Jej były lider od dłuższego czasu próbuje się jednak uwolnić od utożsamiania go wyłącznie z tym zespołem. Całą swą energię wykorzystuje pracując z formacją Soulfly. Przy okazji wizyty zespołu w Polsce o współpracy z Tomem Arayą, znaczeniu słowa „prymitywny” i przyszłości rocka z Maxem rozmawiał Konrad Sikora

 • Przemęczony frontman Slayera

  Ostre odwodnienie i brak odpoczynku - to prawdopodobne przyczyny nagłej hospitalizacji Toma Arayi, który pod koniec lutego trafił do szpitala podczas trasy Slayera w Australii.

 • Slayer odwołuje. Co z Polską?

  Z powodu kłopotów zdrowotnych Toma Arayi, amerykańscy thrashmetalowcy ze Slayera odwołali swoje koncerty aż do kwietnia.

 • Slayer: Nagrania na finiszu

  Według oficjalnych informacji, nagrania nowego albumu amerykańskiego Slayera mają dobiec końca w połowie maja.

Wideo na temat: tom araya
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...